Team Manager Wyścig
3.8 (50)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Rynek jest nasycony wszystkich rodzajów aplikacji mobilnych ras, w szczególności nie najbardziej popularnych twórców, do produkcji kolejny przebój "" nie, że tak powiem, to było głupie. Twórcy Big Bit Ltd jest dobrze rozumiany i dlatego wydała w wyścigu, który pozwoli na uzyskanie pełnego menedżerów w młodym zespole wyścigowej, która chce być na szczycie świata, a raczej - być bogaty i popularny. To idzie trochę i będziesz mógł wziąć udział w wyścigu, ale trochę w większości kluczowych momentach, szumowin, mówiąc w przenośni. Nadal głównym celem w grze jest elementem gospodarczego.

Twoim głównym zadaniem będzie strategii, komunikacji ze sponsorów, zbieranie fanów i ogólnego ogólnego wzorca zachowań kierowców na drodze, bo to wszystko jest ważne, przede wszystkim finansowe. Na przykład podczas wyścigu może się tak agresywnie, nie martwiąc się o benzynę i gumy, albo w trybie ekonomicznym, aby zatrzymać się w mniejszym postoju, więc będziesz miał wszystkie trzy tryby, z których do wyboru, w zależności od sytuacji.
A jak sterować?
Musisz unikać poważnych zmian w czasie wyprzedzania lub podczas połowu od tyłu, więc musisz włączyć nakrętki na postoju, a okazuje się, coś w rodzaju mini-gry, w której liczy się szybkość, przy okazji, jeśli nauczysz się to zrobić na miejscu, możliwe jest, aby umieścić ich heroiczne Wyniki na Facebooku.
To idzie do wyścigu zostanie wypłacona, pieniądze wydawane nie ma wiele można, gdzie, w szczególności samochodów, nowych i starych, ponownie zdecydować, vam.Igru pod warunkiem, bardzo ładną grafikę, ale same w sobie nie są wyścigi spędzasz tak dużo czasu , duża część to można spędzić w różnych menu informacyjnego, dobre stylowe do razrudit wszystkie pytania ... sam sobie z tym procedury będą miały fajny soundtrack! =)


Zalety i funkcje Kierownika Zespołu: gra Race

  • nowe i bardzo ciekawe podejście do wyścigów
  • pojawiają się regularnie aktualizuje z nowych samochodów
  • Mistrzostwa odbywają się przez markę
  • fajne grafiki
  • fajny soundtrack
  • darmowe gryMenedżer Wady gry Wyścig zespołu:

  • Gra jest Donato w postaci energii i możliwości zatrudniania asystentówKonkluzja: Gra jest idealna dla tych, którzy nie dążą do jazdy na drodze, i jest skłonny do zarządzania tymi, którzy szczerze + zmęczeni obynchnyh ras, oprócz gry odbywa się całkiem dobrze, więc polecam wypróbowanie.

Aby grać musisz pobrać ścieżkę pamięci podręcznej: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Team Manager Wyścig 2.2.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 2.2.2 (195740)
Data umieszczenia 2015-09-17 03:26
rozmiar 22.38 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-17 06:30:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

rozmiar 396.55 MB
Data umieszczenia 2014-11-28 10:44

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(50)
3.84★ 76.73%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/29 08:38
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |