Łucznicy Clash
4.5 (31)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie radzę, aby ocenić tę grę wyłącznie na wyglądzie lub pierwszego wrażenia, ponieważ często są one błędne, a w tym przypadku będzie to takie, bo wygląda na to, że gra nie jest najlepszym sposobem, zwłaszcza czerwone piksele symulujące krew lub jakiś prostotę ... ale w grze o wiele lepsze i bardziej interesujący niż to - czytaj dalej.

Aby rozpocząć, musisz zrozumieć, że gra jest skierowana do osób, które zawsze miał zamiłowanie do łuku i strzały, bo strzelanie z łuku to jedyne, co masz do czynienia w grze. Ponadto znajdziesz wiele szkoleń, więcej niż można znaleźć w większości innych gier, znajdziesz zaawansowaną sztuczną inteligencję, które ma wiele problemów i wiele innych niuansów, które mogą się pogodzić z ludźmi, którzy określonych jasny cel i cel w tej grze jest po prostu nie ma!

Zadaniem bohatera - stają się najfajniejsza łucznik w królestwie, a potem, wiesz, a zawodnicy i wysokie wymagania, więc można się spodziewać długich godzin, które można spędzić zabawny się w trzech trybach - tryb treningu (strzelać na cele, takie jak jabłka), bitwa Bitwa przed komputerem i przeciwko prawdziwym graczom w Internecie. I zarabiać pieniądze trzeba wyjść poza szkoleniem i walczyć z komputerem lub innymi graczami, ale jest haczyk. Za każdym razem, gdy zabić (bo będzie strzelać do siebie) zostaną wydane punkt energii (tutaj jest pozycjonowany jako sytości), gdy wszystkie obecne punkty zabraknie - odpocząć. To idzie w tym chipie i kolejny na coś związanego Donat ...
Co do reszty, wszystko co masz, a wszystko, co trzeba - różne łuki i strzały są różne typy, które chcesz odebrać swój styl gry i rodzaje ataków. Istnieje coś kopać głębiej i co wybrać, oczywiście, można płacić, a wybór będzie więcej. Więc huśtawka jego charakter, rozwijać swoje umiejętności i stać się najfajniejszą łucznik!

Ale nie było w tym meczu bez wad, które obejmują bardzo prostą konstrukcję, DONATH a wyjątkowo skomplikowany komputer, który będzie cię zabić więcej niż myślisz, i skorzystać z pchanie Donat ...

Konkluzja: nie idealne, ale dość ciekawe i proste gry, które spodobają się fanom łuczników i średniowieczu, można go pobrać za darmo, więc śmiało! :)


Reklama

Pobierz Łucznicy Clash 1.022 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- opponent search bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.022 (23)
Data umieszczenia 2016-11-19 08:31
rozmiar 50.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
4.5★ 89.97%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/11/30 08:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |