PoM: Dibble Dash
3.5 (46)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ale to biegacz ...
Rozwój gry o pozytywnych Madagaskaru pingwiny mają chłopaki z Knowledge Adventure, Inc. i oczywiście coś poszło nie tak, bo gra była na ogół dobre, ale ma jakieś dziwne problemy, że trochę później.

Niestety, wiele będzie musiał pogodzić się z faktem, że ta gra jest bardziej odpowiedni dla dzieci i dorosłych pozostać na uboczu. Oprócz prostego humoru i gry tutaj skupia się na matematyce, bo wpadniesz okresowo zagadki do rozwiązania, które nie tylko uczniów szkoły podstawowej ... ale co można zrobić, dzieci potrzebują również grę!
I trudno nazwać tę grę w pełni rozwinąć, bo problemów nie było tak wiele i są one bardzo proste.
Również w grze i odkrył kolejną niezwykłą cechę - konieczność natychmiastowego zarządzania wszystkie pingwiny, a cztery z nich. Jest to zadanie nie nazwałbym światła. Pingiviny stanie przeskoczyć na siebie, że sprawia, że ​​łatwiej, ale na drodze będzie przeszkód i wysokość, więc prędzej czy później mają jeszcze podzielić. Wszyscy na swój sposób zostaną określone wąskim kamiennym mostem bardzo piękne miasto o zachodzie słońca, ale to piękno trudno nazwać oryginalne ... więcej będzie się powtarzać i powtarzać ... Dobre grafiki i obrazy w ogóle były bardzo wysokiej jakości i jasne, można poczuć, że dla dzieci i bajki.

Wśród braków w grze są bardzo wyraziste chcę wspomnieć dużą liczbę błędów czysto technicznych, z powodu których gra może rzucać, i niczego innego nie ładować, ale, na przykład, będzie to zakończyć. Ale nie Donath prostu czysty, a tu on tam jest, ale do zabawy dla dzieci jest to zły pomysł, co do zasady.

Zalety i funkcje POM: Dibble Dash

  • gry dla dzieci
  • czekasz na słynnych pingwinów i problemów matematycznych
  • Piękne i jasne grafiki
  • wiele nagród
  • nie mniej słynne czarne charaktery
  • codzienne zadaniaWady gry PoM: Dibble Dash

  • błędy
  • Donat (wszystkie rodzaje pomocy, przedłużenie życia)Konkluzja: Myślę, że możemy polecić tę grę dla dzieci w szkole podstawowej, tylko serio błaganiem - po usunięciu możliwość dokonania zakupów w ustawieniach aplikacji, ponieważ Donat przyzwoite tutaj.


Reklama

Pobierz PoM: Dibble Dash 1.4.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
• Bug fixes and optimizations
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (11)
Data umieszczenia 2017-12-07 09:40
rozmiar 35.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(46)
3.46★ 69.2%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/03 10:13
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |