Mroczne Rift
3.9 (23)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Natychmiast warto zauważyć, że oryginalność z pieniędzy zostanie poproszony - o dwa i pół dolarów, nie tak bardzo, ale czy warto grać przynajmniej coś? Tu, w tym mamy zrozumieć!

Gra rozpoczyna się jak zwykle - będzie można wybrać swoją postać i zrobić to "indywidualne". Ale ilość zmian, które można zrobić minimum, więc nie może tracić czasu, ponieważ najbardziej wartościowe rzeczy czeka na Ciebie w przyszłym. A następnie znaleźć się w dziwnym świecie pełnym magii i stworzył inne niezbyt jasne rzeczy. Ale masz szczęście! Ponieważ bohater jest niczym innym niż maga;)

Zaledwie kilka metrów zaczniesz dostrzegać różnicę między tym meczu z wielu z tych, które widziałem. Na przykład projekt - pierwszy jakoś zachmurzone i wydaje się bardzo mały, ale każdy krok w dobrym kierunku, a świat zaczyna się rozwijać, dosłownie przed oczami! Rekolekcje przeciwmgielne i po pewnym czasie będzie wędrować przez rozległe terytorium zamieszkałego przez aż tak dobrych i złych istot, walczyć ze złem, a następnie pojawi się główną cechą tej gry, która jest wykorzystywana w ogromnej liczby czarów. To czary tu będzie twój przedmiotem adoracji i kolekcje powodu ich kilkaset, a każda z nich jest wyjątkowa w swoich właściwościach i zastosowaniach. Zrozum czary mogą być długie, zwłaszcza gdy trzeba myśleć o taktyce walki, więc walka odbywa się w krokach - nikt nie będzie przeszkadzać, aby myśleć;)

Po prostu zasługuje na pochwałę i projekt gry, która znów nie jest najbardziej popularna i bardzo wysokiej jakości. Świat wokół początku może wydawać skromne, ale w rzeczywistości jest w ciągłym ruchu i pełen istot, cieni i innych elementów, które są przyzwyczajone do którego będzie zadowolona.


Zalety i cechy Rift gry Phantom:

  • Innowacyjny system walki
  • ciemny świat atmosferyczne
  • więcej niż trzysta czary do kolekcji
  • tysiące przedmiotów
  • wielu NPC, który opowie o świecie, w którym można wędrować
  • mają okazję walczyć w PvP
  • Gra obsługuje kilka rodzajów zewnętrznych joystickiWady gry Phantom Rift:

  • Płatny gry
  • wszystkie zaklęcia w języku angielskimKonkluzja: dobra gra dla rozsądne pieniądze, więc jeśli lubisz ciemnych światów, magicznych i fabularnych gier, to nie zdenerwowany, gdy ujrzał wiele z języka angielskiego - huśtawka!


Reklama

Mroczne Rift dla Karbonn smart A51

Ocena:

(23)
3.87★ 77.4%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/04 09:08
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |