Godfire: Bunt Prometeusza
3.6 (57)

Godfire: Bunt Prometeusza

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Mówiąc o tej grze może być bardzo długi czas, ale nie jest to konieczne, nie jest film, są zrzuty ekranu, a jeśli chodzi o tego - pobierz gry Godfire: Bunt Prometeusza może być wolny, więc ocena nie będzie bardzo duża, a wszystko inne - i huśtawka Przekonaj się, że gra jest na pewno warty uwagi!

Jak już wspomniano, ten projekt jest oczekiwany przez wielu, i wreszcie, twórcy Vivid Games SA dopingowali nas, bo gra przyszedł zaledwie dwa dni temu! I pierwsze wrażenia z gry jest bardzo jasne - to jest niesamowite! epickie i super fajne!
Ogólnie, gra odbywa się zwykłymi kanonów dużych i drogich projektów. Na nich, powiem więcej szczegółów.

Aby rozpocząć grę działki Godfire: Rise of Prometheus
To wszystko jest po prostu super, zwłaszcza jeśli kochasz starożytności! Bo trzeba grać na słynnych greckich mitów na Prometeusza, dodatkowo, nie czekasz na bogów i sławy, a także innych postaci, które na ogół nie mają wymyślić, które sprawia, że ​​historia dość zwięzły i interesujący. Ponadto stwierdza się w nowoczesny sposób i w jakimś alternatywnym wizji, więc nie programistom konsultowany we wszystkich 10 z 10, chciałbym powiedzieć, ale nie mogę, bo szybko okazało jedną wadę. Gra będzie dużo sprytny dialogu, i byłoby po prostu super, nie będzie w tym meczu tylko w języku angielskim ..., a nawet średnich wiedza nie wystarczy, bo dialog naprawdę wiele i są one bardzo skomplikowane ... ale miejmy nadzieję, że deweloperzy będą pochodzić od jego "Olympia" i zaproponował nam jeszcze kilka języków do wyboru.

Rozgrywka Godfire: Bunt Prometeusza
Na rozgrywki nie było tak oczywiste, ze względu na to, że nie zostały spełnione, więc po prostu nie mają nic do porównania! Choć gra jest pozycjonowany jako działania przygody, ale to można powiedzieć o questach, mistycyzmu, układanki, gry RPG, gry i walki cokolwiek innego, z wyjątkiem, być może, rasy;)
Tak czy inaczej, gra, pomimo jego oryginalność, bardzo przyjemny i wygodny, tak, że nie ma konfliktu wewnętrznego nie będzie musiał pozostać po prostu odpocząć i dobrze się bawić, jeden nowy system walki, że koszty, fantastyczne!

Tworzenie gry Godfire: Rise of Prometheus
Powiedzieć, że w grze nowoczesnej grafiki - nie ma nic do powiedzenia, ponieważ jest to najbardziej nowoczesny, najfajniejsza i znowu, tak jak nigdy nie spotkałem. Oprócz jakości obrazu, a następnie pełnej kolejności szczegółowo, z dbałością o szczegóły, dobrze zrobione i pasuje do otoczenia postacie, bronie i inne elementy gry pracował z zaskakującą dokładnością się. Być może nie ma wiele starożytności, jak można przypuszczać, bo czasami w skrócie ocenić otoczenie łatwiej dojść do wniosku, że jesteś na statku kosmicznym, a nie na ziemie Grecji ... ale to jest dobre, bo jest piękne i ciekawe;)

Oprócz powyższego, warto zauważyć, że gra wyszła nie tylko na Androida, co nie jest zaskakujące, ale dla właścicieli androidów dostępnych unikalne treści, że inne platformy nie i prawdopodobnie nie będzie. Również w grze ma wiele wzmocnień, które mogą być używane w nieskończoność. Są zawody, gdzie można rywalizować z innymi graczami. Świat, w którym będziesz podróży do zasad otwartości, więc odkrywać jednak chcesz, oczywiście będzie prowadzić historię, ale wiesz, jak to jest, historia, prędzej czy później przechodzą, i zrobić coś, czego potrzebujesz;)

I bez obrazy, ale Podola wam trochę frustracji, ale dla wielu nie będzie otwarcie, ale wciąż brzmiało. Gra Godfire: Bunt Prometeusza ma oczywistych wad, deweloperzy spełniła swoje zadanie doskonale, ale gra cierpi na tę samą chorobę, realizujących jakiekolwiek projekty takie jak ten. Super grafika i otwarty świat? - Cześć pamięci podręcznej około dwóch gigabajtów, że gra będzie pompowana z Internetu. Tylko nie zapomnij, że kawałek żelaza musi być bardzo silne, aby ciągnąć tę grę i, wiesz, że telefon nie jest bardzo dużo w grze, tablet będzie w sam raz. Pobierz grę może być wolny, ale to jest w formacie free-to-play, tak że pieniądze trzeba będzie pompować w innych miejscach też, gdzie, gdzie, jak tu Donat to miejsce wędrować. Więc jeśli masz szczęście wystarczy, aby właścicielem najpotężniejszego tablet na Androidzie i nie żałuję kilkanaście - kolejny dolarów na wygodne gry - upewnij się, że huśtawka, ta gra będzie uchwycić umysłu przez długi czas!


Reklama

Pobierz Godfire: Bunt Prometeusza 1.1.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
CONTINUE THE FIGHT ANYWHERE, ANYTIME:  battle to save mankind regardless of place, time or device you are using thanks to the power of Cloud Save, letting you transfer your progress at the touch of a button!
SHARPER THAN EVER: numerous tweaks and updates to gameplay make adventure and fighting the hordes of Helios more epic, responsive and vicious than ever before!
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (200104)
Data umieszczenia 2015-12-30 04:04
rozmiar 14.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Bkav → Android.adware.ncc.E296

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-12-30 06:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(57)
3.62★ 72.35%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/07 09:12
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |