Wyścigi MMX
4.5 (101)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W grze masz do MMX Racing jeździć jednego z potworów z dużymi kołami i potwory są nie tylko ogromne, ale są również bardzo silne i, w konsekwencji, wystarczająco szybko! Zaczyna się na tyle obiecująco, ponieważ można umieścić za kierownicą stromym jeep, ale niestety, to tylko na jednym wyścigu do Ciebie, że tak powiem, pokazał na co ich stać, po które zostały jej odebrane i będzie zmuszony do zstąpił z nieba na ziemi i kupić coś strasznego i mniej potężny ... ale nie martw się, to tylko początek!

Ogólnie rzecz biorąc, gra początkowo planowano jako środek odprężenia, to jest natychmiast widoczne, na przykład, prąd w linii prostej, a więc nie ma potrzeby kierowania, co oznacza, że ​​sterowanie jest zredukowana do pojedynczego przyspieszacza. Hamulce w ogóle albo wszystko, co można - nacisnąć pedał nie jest wciśnięty, lub po prostu) W szczególnych trudności na drodze, zbyt, nie czekać, wszystko, co jest potrzebne - na gaz na prostej, a nie popisywać się na trampolinach których jest wiele, ponieważ że trzeba wylądować sprawnie ponownie poddać się gazu!
Między innymi dla Twojej wygody na drogach będzie zielone paski przed skokami - jest tam i trzeba puścić gaz, więc samochód będzie startować na trampolinę lepszego i lecieć dalej, więc się do tego przyzwyczaić - prawie więcej niż połowę czasu spędzają w locie swobodnym!

Ponadto, jak zwykle - aby wygrać wyścig, zarabiać wirtualne pieniądze i kupić nowe jeepy, uaktualnić je i znów wygrać! To idzie w grze tam Donat, choć nie na tyle krytyczny, może być wydane na markowe naklejki na samochód wyglądał bardzo fajne i, oczywiście, na Donat można kupić dużo energii i napędu, bez ograniczeń, w przeciwnym razie trzeba czekać. ..
Będzie to duży plus i projekt gry jest co najmniej zadowoleni, wspaniałe grafiki, fizyki jest dobra, brzmi świetnie na wszystkich!


Zalety i funkcje MMX Racing:

  • najfajniejszych samochodów na świecie!
  • prosta i intuicyjna rozgrywka
  • Oszałamiająca grafika i ryk silnika swoich potworów
  • Szeroki wybór samochodów liftovannyh
  • Setki przeciwników i 15 gatunków szlaków
  • dużo skoków na trampolinie
  • Deweloperzy grożą aktualizacjach
  • pobrać grę za darmo!Wady gry Wyścigi: MMX

  • dla kogoś gry wydają się zbyt proste i prymitywne
  • Donath, głównie energiiKonkluzja: dobra gra dla tych, którzy kochają ryk silników i dużych samochodów, niczego nie wymyślił, gra jest prosta, ale również przeznaczone, po prostu pozwolić ci zrelaksować się i nie przejmuj się!

Wraz z gry należy pobrać i umieścić w katalogu pamięci podręcznej: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Wyścigi MMX 1.16.9320 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Fixed Paige's truck!
More bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.16.9320 (932000)
Data umieszczenia 2016-09-07 07:11
rozmiar 17.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-07 10:15:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

rozmiar 300.37 MB
Data umieszczenia 2014-12-09 13:57
Wszystkie aplikacje Hutch Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(101)
4.52★ 90.37%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/10 07:53
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |