Bitwa o Śródziemie
4 (49)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Pomimo faktu, że gra ukazała się nieco wcześniej niż w nowym filmie, szczegół, że nie ma związku z tym, że idzie globalne fabuła jest taka sama - Middle-earth, orki, elfy, krasnoludy i ludzie, z których każdy chce uzyskać jak najwięcej energii i zmuszony do walki o nią. Więc jeśli ktoś czekał na spoilery lub innego ujawnienia - to nie jest, po prostu atmosfera, postacie i pomysł. Rozgrzewa, że ​​deweloperzy Warner Bros., a oni naprawdę mają dużo gier na filmach z ostatniego - o Batmanie, o innych superbohaterów, około 300 Spartans, o grawitacji, o Godzilli, o człowieka, stali, a nawet o wieczorze kawalerskim. .. więc jeśli grałeś w niektóre z ich poprzednich gier, a następnie można bezpiecznie stwierdzić, czy to, co czeka po ich pracy.

Tylko co zadowoli wielu - jesteś całkowicie wolny wybór armii, więc można grać z jednego z czterech stron, prawda ze stron powinno być pięć, ale piąty - z siłami zła, które jest bardziej prawdopodobne dla nich grać, nie można, ponieważ ich Zwycięstwo na pewno nie ujęte w planach deweloperów. Nie tylko jest to frustrujące, szczególnie frustrujące sama rozgrywka, która na pierwszym miejscu nie bez względu na to, co armia wybrać zmienić, a wtórnie dość prymitywne, co najmniej grać do końca 2014 roku.
Wszystko, co jest wymagane od Ciebie - wymachując rękami, jazdy jeden z trzech członków partii, zabijając wszystkich, którzy nadają się do ciebie, i iść za dużo, uwierz mi! Dla każdego zabity dostajesz punkty, gromadząc pewną kwotę, która będzie dołączyć do lidera (w zależności od wybranej armii), który rozpoczyna się także do zabijania wrogów ... niestety, to wszystko.

Konstrukcja gry jest również nieco rozczarowany niektórych rewolucyjnych grafiki nie ma mowy, ponadto okresowo błotniste tekstury, gdzieś we wszystkich pikseli szczegółowo na niskim poziomie, tak że nawet bohaterowie mogą odnaleźć tylko dla kaprysu ... cały obraz jest normalny ale znowu, z dala od współczesnych gier. Jak ścieżka dźwiękowa do których wszelkie reklamacje w zasadzie nie są dostępne, to całkiem atmosferyczne i przyzwoite.

Wynik: gry dla android Bitwa o Śródziemie nie świecą działki i rozgrywki projekt, więc jeśli nie fanateete z tego tematu i filmów, w szczególności, że nie jest godna Twojej uwagi, jako fakt.

Dzięki grze trzeba pobrać cache, rozpakować do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Bitwa o Śródziemie 1.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Join the Battle of the Five Armies! Update includes bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2015-01-22 00:15
rozmiar 15.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-22 02:21:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 66.62 MB
Data umieszczenia 2014-12-11 12:04

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(49)
3.97★ 79.44%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/12 09:02
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |