Najtrudniejsza gra na świecie ucieczka
3.7 (26)

Najtrudniejsza gra na świecie ucieczka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Twórcy tej gry śmiało nazywany jest najtrudniejsza gra na świecie, ale to jest naprawdę? Jak pokazuje praktyka - nie ma miejsc pracy tutaj całkiem zwyczajne, szczerze mówiąc widziałem i trudniejsze, tak aby nazwa gry jest tylko chwytem reklamowym, zobaczymy, co będzie dalej. I wtedy nikt nie będzie zaskoczony, bo te gry są dość nieliczne i ten wyróżnia się spośród nich. Wszystkie takie same, trzeba znaleźć wyjście z pokoju, w którym kiedyś były, po prostu trzeba znaleźć klucz, który będzie ukryty w najlepszych kanonów gatunku.

Na działce w grze nie działa, to nie istnieje. Nie mogę powiedzieć, że to frustrujące, ale wciąż interesujące dowiedzieć się, czy jest jakiś wielki cel, dla którego bohater próbuje tak ciężko. Oprócz braku działki może grzeszyć, a z pokoju, ponieważ nie świecą zasadności, oczywiście, wielu graczy już zepsute, ale w obecności silnych konkurentów i powinien dbać o te rzeczy. Nie ma prawie żadnych dodatkowych rzeczy, które sprawiają, łatwiejsze i bardziej indywidualny gra od rzeczywistości, że też nie można uznać za plus.

Rzeczywista rozgrywka polega na rozwiązywaniu różnego rodzaju łamigłówki, mechanizmy kompletacji i więcej, Złożoność gry jest, aby spróbować zrozumieć, co chcesz z tego punktu widzenia, że ​​gra może mieć pewne i trudniejsze, ale inaczej, zadanie można rozwiązać po prostu. Tak oświadczył 10:00 czysty czas będzie zobowiązany przekazać, że wygląda całkiem abstrakcyjne.

Co ciekawe w grze realizowanego wystarczająco dużo wskazówek, ponieważ w rzeczywistości będzie gotowy zaoferować rozwiązania swoich problemów. Jeśli nie wiesz, co zrobić - poprosić o podpowiedź, zobacz film promocyjny, a następnie otrzymasz link do serwisu YouTube, gdzie pisał przejście pożądanej części lub całego poziomie ... nie, że to jest bardzo ciekawe, a także, że nie będzie w stanie skorzystać z tych, którzy nie mają dostępu do Internetu. Ale gra nie jest Donati;)


Zalety i funkcje Najtrudniejsza gry escape the:

  • klasyczny przedstawiciel gatunku
  • dwa tuziny poziomy
  • ponad sto ciekawych zagadek
  • około dziesięć godzin rozgrywki (zgodnie z deweloperów)
  • możliwość trenowania mózgu
  • nie Donata
  • Gra jest dostępna za darmoWady gry Światowe Hardest ewakuacji gry:

  • grafika mogłaby być lepsza
  • Dolna część ekranu jest zarezerwowany dla reklamy
  • a dziwne wskazówki realizacyjneKonkluzja: jako całość - nie złej gry z zupełnie różnych zadań i tajemnic, jedyną rzeczą, która może zafałszować - słabej dbałością o szczegóły i grafiki, tutaj jest średnie ...


Reklama

Pobierz Najtrudniejsza gra na świecie ucieczka 1.0.5 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Fix
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (1000005)
Data umieszczenia 2016-06-28 09:05
rozmiar 43.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-06-28 12:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(26)
3.73★ 74.61%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/13 08:11
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |