Burza piaskowa
4.4 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra jest bardzo podobna do gatunku Tower Defense, bo tutaj jest bardzo prosta, niemal sztuki pikseli, to jest 2D, widok z góry, głównym zajęciem - ataki wroga, obronić swoją bazę, a nawet uratować zakładników.
Masz do zarządzania jakiś super-zbiornika, bo w trakcie gry będziesz sama, bez wzmocnień, przyjazny oddział lub inna technologia, tylko ty i kilka wrogów. Działka w tam gry, więc zrozumieć, dlaczego tak się stało, bo nie przyszedł. Ale brak twórców fabuły kompensowane wiele poziomów, które następnie około pięćdziesięciu.

Na każdym poziomie, dostaniesz kilka miejsc pracy, które są wymagane do wykonania, teren jest tu dość ograniczony, tak aby mogła ona szybko zbadać i zdecydować, gdzie i jak najlepiej wypełnić te zadania. Teren jest inny, więc nie zdecydować, gdzie wygodne do walki lub zasadzki.

Walki odbędą się nie tylko w ciągu dnia, ale w nocy, a obraz staje się szaro-niebieski, ale nadal jest dość zabawne. Wrogowie nie będzie bardzo dużo, tylko osiem gatunków, ale w ogóle - to wystarczy. Podobnie jak w wielu innych grach z gatunku TD możesz poprawić swój zbiornik, aby zwiększyć szanse na przejściu następnej pracy i cieszyć się super-broń, która zrobi więcej szkody dla swoich wrogów.


Zalety i cechy Sandstorm gry:

 • Klasyczne grafiki, klasyczny gameplay
 • setki podłogowe poziomów
 • istnieje wiele ulepszeń do zbiornika
 • osiem rodzajów wrogów
 • pięć rodzajów fajnych broni masowego rażenia
 • cztery poziomy trudności
 • cztery rodzaje zwykłych broni
 • nastąpiła zmiana dnia i nocy
 • nie Donata
 • darmowe gryWady Sandstorm gry:
 • wielu gra wydaje się prosta, ale nie sądzę, że będzie to kolidować ciągnąć się przez długi czas;)Podsumowując: bardzo ciekawa gra w formacie Old School, która będzie odwoływać się do tych, którzy lubią takie gry i zabawy na zbiornikach tak, że jest gotowy do gry w ich wszelkich zmian.


Reklama

Pobierz Burza piaskowa 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (8)
Data umieszczenia 2014-12-12 10:50
rozmiar 16.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-12-12 12:51:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.36★ 87.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/13 09:46
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |