Mafia Driver Omerta
4.3 (100)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na pierwszy rzut oka, gra sprawia wrażenie o wiele lepiej niż jest w rzeczywistości, nie chcę powiedzieć, że to jest złe i ma kilka dużych szkół, ale wciąż wielu pierwszy zobaczyć ją w coś innego ... być precyzyjne - w słynnej gry Mafia podnieść miliony fanów na PC i konsole, ale niestety są one jedynie wizualnie podobne i mają podobne pomysły, nic więcej.
Jeśli odwieczna gra "Mafia" był strzelec trzeciej osoby, w której nie były z pewnością elementy z jazdy, to nie ma nic z wyjątkiem samochodów. Ale śmieszne samochody z czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych, kamienny most i raczej pustej drodze - tych, którzy kochają te lata będą zachwyceni, ktoś może być rozczarowany, bo dla jednego, miłość samochodów świeższe, ale nadal przyjemne zarządzanie dopuszczalne prędkości czuje fizyki, więc dlaczego nie kierować?

W pewnym sensie ta gra nie różni się wiele od wielu dzisiaj, z których większość jest głupia biegaczem czy coś takiego, ale deweloperzy miał wielką szansę wyjść z tego błędnego koła, i skorzystał z niej - można wykonywać bardzo konkretne zadania dla mafii, a to daje dużo procesu sensu toczenia km wokół miasta. Wygląda na to, bagatela, ale radykalnie zmienia grę, po prostu chcę rysować analogię z taksówkarzem, ale wierzcie mi, taksówkarz żyć lepiej, jego klienci nie są tak agresywne i nie ogranicza się do działań policji, jak żyć zgodnie z prawem, i tak poważnego terminie.

Pomijając fakt, że w grze można mieć cel, więc warto zauważyć bardzo dobrą grafikę, ładny design, wiele rodzajów samochodów i wiele innych korzyści, które rzeczywiście będą zarejestruj tę grę do android.


Zalety i cechy gry Mafia Driver Omerta:

 • fajne grafiki i dużo realizmu
 • rocznik koło - od samochodów muzyki
 • fizyka jazdy i ruchu w mieście - prawie Symulacja
 • wygodny i intuicyjny
 • 15 dużych poziomów z bandą misji w każdej
 • Trzeba będzie ograniczyć nie tylko czas, ale także policję!
 • uczyć się zaparkować
 • Unikalny gameplay
 • Możesz pobrać grę za darmo


Wady gry Mafia Driver Omerta:

 • Gra ma Donat, nic nie można zrobić
 • oprócz Donato okresowo ściąga reklamy


Wynik: nagle fajna gra, która wywodzi się z takiego prymitywnego gatunku, ale odniesienia do oryginalnego "Mafia" i jest inspirowana jakości pozytywne doświadczenie.


Reklama

Pobierz Mafia Driver Omerta 5.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 5.2 (52)
Data umieszczenia 2016-05-06 03:09
rozmiar 38.37 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(100)
4.29★ 85.82%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/15 08:51
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |