Farm Heroes Saga
4.1 (256)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Cukierki przygoda lubił ludzi - ponad sto mln pliki do pobrania, tej grze, mimo że później weszła także przyszedł do tych samych poziomów pobrania, tak, że nie jest wyraźnie gorsza, tylko oddziela tych, którzy mają tendencję do gospodarstwa lub cukierki, lub tych, którzy kocha obu.
Nie trzeba dodawać gry gatunek pozostaje jak wcześniej to klasyczny "trzy w rzędzie", jednym z najłatwiejszych gatunków, gdzie po prostu trzeba połączyć te same symbole na boisku, jak zwykle - więcej w czasie, tym lepiej! Ale w przeciwieństwie do innych podobnych gier, w tym jest jakaś fabuła, w której postęp, wypełniając poziomy, więc to nie tylko klasyka gatunku, ale również bardzo ciekawa historia.

W tym przypadku, ta historia jest o ochronie upraw rolniczych od złych szopy niszczą pola z niesamowitą szybkością i rozmachem. Ale słodki będzie tutaj, tylko bardziej użyteczne, musisz wymieniać słodycze dla świeżych owoców i warzyw, z których do pracy na ogromną liczbę poziomów.
Zasada gry Farm Heroes Saga jest taka sama, jak Candy Crush Saga - zebrać znaków specjalnych, aby ukończyć poziom i po prostu odpocząć i cieszyć się dobrą muzykę, piękne animacje i zdjęcia apetyczne.
Ale gra ma Donat, to nie jest tak proste, ale pozwala na zakup dodatkowych ruchów, życie i inne elementy gry, które sprawiają, że łatwiej jest przejść.


Zalety i cechy Farm Heroes Saga:

  • prosta i przyjemna rozgrywka
  • piękne i soczyste grafiki
  • z przyszłych aktualizacji do gry prawie osiemset poziomy!
  • Rywalizuj z przyjaciółmi z sieci społecznych
  • zbieraj różne bonusy i akceleratory
  • Możesz pobrać grę za darmoWady Game Farm Heroes Saga:

  • chcę żyć całkiem szczęśliwie - płacić, lub w jakikolwiek sposóbWynik: otlchiny przedstawiciel jego gatunku, ocen i pliki do pobrania, które mówią same za siebie.


Reklama

Pobierz Farm Heroes Saga 5.47.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Hey farmers!

We have made some Croptastic improvements to Farm Heroes that will make your gaming experience even better! Cool, right?

Remember to update to the latest version and get playing!
informacje ogólne
wersja 5.47.2 (330089)
Data umieszczenia 2020-10-22 10:39
rozmiar 100.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje King na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(256)
4.12★ 82.3%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/19 09:23
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |