Pinball Planet
4.2 (74)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Co można powiedzieć o grze, która jest wbudowana w Windows? Najprawdopodobniej ona z biesa popularna! Co mówić, jeśli pinball dzieli jedną tekę z najbardziej znanymi pasjansami, ale w przeciwstawieństwie do pasjansów ona jest dynamiczna i ma dużo możliwości dla rozwoju fabuły i w ogóle przemiany gry i zabawowego procesu, czym projektanci z LuGus Studios i postanowiły skorzystać się, zrobiwszy grę Pinball Planet, tylko ona jest płatna... Ale może być ona tego warta?

Główna idea takich gier jak Pinball i większości innych w tym, że to klasyka, która nie tylko nigdy nie wyjdzie z mody, ale i okresowo staje popularniejsza od zwyczajnych, więc z gatunkiem tu pomylić się trudno, fani zawsze będą ;)

Co do gry Pinball Planet, to tak, to klasyczny Pinball, ale jest w nim jeden moment, który niektórych może bardzo nawet onieśmielić, w szczególności — gra jest dosyć skomplikowana. Trudność tu polega nie na zabawowym procesie, który dosyć rzędowy, a na tym, że na odkrycie nowych lokacji, w których i kryje się cały sens gry, trzeba dużo gwiazd, które nie wolno kupić za donat, ich można tylko wywalczyć na lokacji, wykonując zadania, na co pójdzie dużo czasu, już uwierz mnie! Wychodzi, że otworzywszy pierwszą lokację za startowe gwiazdy będziesz musiał przeprowadzić na niej dużo czasu, żeby nazbierać gwiazd na następną... Na następnej stanie się mniej więcej tak samo, z innej strony może komuś takie podoba się.

Zalety i właściwości gry Pinball Planet:

  • ponadczasowa klasyka
  • całkiem dobry plan dla tego gatunku
  • pola do gry są bardzo ciekawe
  • interaktywny świat, w którym wszystko współdziała z piłka
  • dobra fizyka
  • zadania są trudne, którzy ​zajmą ci dużo czasu,


Wady gry Pinball Planet:

  • płatna gra, cena około trzech dolarów
  • musisz długo zbierać gwiazdy, aby otworzyć nową lokalizację

Wynik: jeśli nie czepiać się, to ta gra nie jest zwykły Pinball, który może szybko sprzykrzyć, to Pinball w którym jest cel od czego on może sprzykrzyć nie tak szybko... z innej strony, jeśli jesteś fanem gatunku, to nie żałuj pieniędzy, gra dobra.


Reklama

Pinball Planet dla Karbonn smart A51

Ocena:

(74)
4.22★ 84.48%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/22 08:27
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |