Bungee Mummy
3.7 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W grze weźmiesz udział w podróży mumii-chlebka, którą czekają dużo różnych i ciekawych lokacji, skomplikowanych zadań i atmosferyczna rozgrywka, przy czym kierowanie tu jest bardzo proste i zrozumiałe, co dosyć ciekawo, przynajmniej najpierw tak zdawało mi się...

Mumia to nie zombie, to znaczy, że przynajmniej jakaś oryginalność w grze jest obecna, za co od razu można postawić plus. Tak samo nikogo nie musisz zabijać, co też trochę wybija się za ramki zwykłego, powiedzmy tak, gra jest dobra i nie zawiera żadnego gwałtu.

Sens polega na przemieszczeniu po poziomie, który jest zestawem przepaści, platform i przeróżnych występów, za które można zahaczyć, przy czym niektóre są twarde, a jakieś (z których wycieka piasek) odwalają się przez pewien czas, toż długo na nich liczyć nie warto. Czepiać się musisz czymś podobnym do gumki, ale preferuję uważać, że ta część szmaty, w której jest mumia, a w ogóle czymś przypomina człowieka-pająka, zasada jest taka sama.

Na każdym poziomie w grze Bungee Mummy musisz zrobić co najmniej dwie rzeczy — pomyślnie dostać się do wyjścia i więcej tego, zrobić to za odprowadzony czas a jeszcze lepiej — szybciej. Oprócz tego musisz zbierać złoto i inne bonusy. Według wyników poziomu otrzymasz jedną, dwie czy trzy... a, nie zgadnąłeś! Nie gwiazdy, a piramidy :Р

A teraz trochę o wadach gry Bungee Mummy.

Najpierw — załatwienie, nie będę mówić, że ono jest złe czy coś nie tak z grafiką, ono normalne, odznaczę tylko, że mały rozmiar bohatera i duża ilość innych przedmiotów, kolor ścian, który zlewa się z kolorem mumii i bardzo ciepłe żółte światło od pochodni mi wydały się takim, które nie kontrastuje, w wyniku wszystko zlewa się i skoncentrować się czasami bardzo skomplikowano. No i oczywiście kierowanie... tak, ono jest wygodne, ale najpierw musisz zużyć dużo nerwów zanim coś zacznie wychodzić, bądź na to przygotowany.

W wyniku mogę powiedzieć, że gra wyszła dosyć ciekawa i niezwykła, a jeśli przestąpić (jak w moim wypadku) przez niektóre niezadowolenie zabarwieniem i trudności z kierowaniem, to ona w ogóle okaże się cennym podarunkiem, który można pobrać za darmo, tylko donat... i reklama wyskakuje w samej nieodpowiedniej chwili...

Razem z grą pobierz Cash, umieścić tutaj: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Bungee Mummy 2.0.5 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Steampunk Wizards is celebrating the rebirth of the one and only, King Phero!
Bungee Mummy has had such an unbelievable make-over that we’ve had to start ignoring calls from many Hollywood A-listers looking for tips…(we can’t give away all of our secrets, ok Kim?!)
Honestly, we didn’t feel like we had made our Mummy proud the first time round but everyone at Steampunk Wizards are happy to bring you the Bungee Mummy game you all deserved in the first place, Bungee Mummy: Reborn.
Enjoy!
informacje ogólne
wersja 2.0.5 (41)
Data umieszczenia 2016-01-15 03:45
rozmiar 19.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Qihoo-360 → Adware.Android.Gen

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-01-15 05:57:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 77.85 MB
Data umieszczenia 2014-12-24 17:58

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.66★ 73.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/25 09:55
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |