Santa vs. Zombies 2
3.4 (24)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Fabuła tej gry nie jest oryginalną, co najmniej ponieważ tu jest zombie, ale tak czy inaczej teraz ich dodały do noworocznych świąt, a kto jest najbardziej znanym obrońcą i opiekunem tego zimowego okresu? Poprawnie! Święty Mikołaj! Ot właśnie on i będzie bić się z tymi horrorami, którzy probują zepsuć ludziom święto, jeśli tam pozostało jeszcze kilka ludzi...

Czym potrafili różnić się projektanci, tak to tym, że nie zrobiły bezsensowny shooter jak zawsze, tu są zadania, główną bronią w którym stanie się własny mózg! Żeby posuwać się po fabularnej linii trzeba wykonywać całkiem wyraźne zadania od naszego przyjaciela z prezentami i w takim razie pojawi się szansa uratować nowy rok!

Ale nie będziemy śpiewać ballady o fabule i jakości gry, ona bardzo nie dociąga do większości faworytów tego gatunku, ale szczerze, na mój pogląd projektanci i nie próbowali złożyć im konkurencję, ale czy takie jest możliwie? W każdym razie, nas czekają różne zadania, niewielkie łamigłówki i czasami skomplikowane sytuacje, z których należy znaleźć wyjście, przy czym jeśli łamigłówki tu są dosyć proste, to wiele innych scen okażą się bardziej skomplikowanymi, w pierwszej kolejności nam nie zaproponują żadnych podpowiadań. Co trochę denerwuje — duża ilość reklamy, która dumnie rozmieszcza się tłustą smugą w dolnej części ekranu i przeszkadza. Ale jeśli jesteś gotowy ścierpieć reklamę, to znaj, pobrać grę można bezpłatnie i donata w niej nie ma, moim zdaniem równoważna wymiana.Zalety i cechy gry Santa vs. Zombies 2:

  • walcz z zombie w przeddzień Nowego Roku
  • nie stań się zombie, bądź na Nowy Rok w ludzkiej postaci
  • Boże Urodzenie którego nie chciało by się nikomu!
  • konstrukcja atmosferyczna
  • doskonały dzwięk
  • ciekawe i zabawne zadania i zagadki
  • w grze nie ma donata i ona całkowicie za darmo
Wady gry Santa vs. Zombies 2:

  • reklama jest stała i znajduje się na ekranie
  • grafika nie jest najlepsza

Wynik: jeśli masz dziwne pojęcia o noworocznych świętach, to gra zmieni wam humor, ale i jeśli nie czepiać się, to jest normalny, miejscami nawet skomplikowany quest o zombie i Świętym Mikołaje!


Reklama

Pobierz Santa vs. Zombies 2 1.01 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
bug fixed!
informacje ogólne
wersja 1.01 (3)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:34
rozmiar 46.95 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
3.39★ 67.84%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/12/30 07:14
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |