Cat Simulator
3.4 (55)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Symulatory zwierząt już bywały na naszych androidach, na przykład symulator Orła, tylko jeśli porównywać tę dwie grę, to symulator Orła rzeczywiście był symulatorem, a tę grę nazwać symulatorem skomplikowano, ponieważ rzeczywistością tu i nie pachnie, przynajmniej co dotyczy trudności i problemów. A ot co dotyczy figlarstw, które kot może robić przy nieobecności uwagi do jej persony — tu pełny zestaw!

Jak już domyśliłeś się, to ta gra jest dosyć dobra i żadnego kota nie ucierpi, inaczej internet współnota zeżre projektantów tamtego dnia, oczywiście o jakimś przetrwaniu w trudnych warunkach mowy też nie będzie, a będzie gmach i „troski” zwyczajnej domowej kotki, które sprowadzają się do jedzenia, snu i gier, które czasami bywają bardzo destrukcyjnymi.

Trochę o projektancie.

Grę Cat Simulator stworzyli jawnie weseli chłopacy ze Swift Apps LLC, przy czym dla nich to już nie pierwsza podobna gra, u ich już był symulator kotów, ale ten lepszy i bezpłatny, oni mieli symulator capa w świecie GTA 5, co niewątpliwie zabawne, ale bardzo ciekawie, oczywiście oni że mają i symulator psów, żeby nikogo nie krzywdzić ;)

Obeszło się bez niespodzianek.

Gra samodzielnie wyszła bardzo prosta, prostota rozpoczyna się z grafiki i fizyki, nie samych dobrych modeli środowiska przyrodniczego, to szybko zauważysz kiedy spróbujesz wskoczyć na cokolwiek, ta i sam zabawowy proces jest prosty. Zajęcie u ciebie będzie nie tak dużo, możesz prosto biegać po dostępnym terytorium i uczyć jej, albo zbierać symbole zegara, co uruchomi zadanie, cel którego zniszczyć jak najwięcej rzeczy za 2 minuty, według wyników pogromu tobie dadzą pieniędzy i krysztale, które można zużyć na akcesoria dla wychowanka czy przykupić nowego.

Wynik: gra niewątpliwie jest wesoła, ponieważ niszczyć dom, niech tam źle wymodelowano — to miło, tylko większości ludzi ona będzie nudna dosłownie za jeden wieczór, u dzieci może zatrzymać się i dłużej, patrz tylko żeby oni tak samo grać nie zaczęły ;)


Reklama

Pobierz Cat Simulator 2.1.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.1 (300028)
Data umieszczenia 2019-12-30 11:04
rozmiar 78.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(55)
3.44★ 68.89%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/01/08 09:56
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |