Miracle Fly
2.6 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Fakt pojawienia platformówki mało kogo może zdziwić, to co on jest zrobiony w stylu retro w ogóle też, a oto z kierowanie w grze Miracle Fly wymądrzyły się, ale o tym później.

Jako takiej fabuły w tej grze nie ma, wszystko co jest znane — główni bohaterzy to dziewczynki z niektórymi zdolnościami do magii, prawda wszystko odbywa się w świecie ich snów, więc jest możliwy ten fakt, że to fantazja. Tak czy owak u dziewczynek jawne problemy z koszmarami, które ostatecznie zaciążyły od rąk i terrorazują ich, przez co oni i zdecydowali pójść do tego 2D świata i zorientować się w tym, co odbywa się, uspokoić koszmary.

Rozgrywka, kierowanie i inne niuanse.

Cel każdego poziomu jest dosyć prymitywny — przedostać się przez labirynt poziomu i zalecieć do portalu, który przeniesie na następny poziom, po drodze można zabijać monstrów dziwnego wyglądu, ale jak zrozumiałem to nie zasadniczo. Natomiast zasadniczo zbierać monety, które dokładnie przydadzą się i czerwienne kosztowne kamice, które zazwyczaj przyzwoicie ochraniają. Poziomy są labiryntami, które są rozmieszczone przeważnie pionowo, ale i w poziomej płaszczyźnie też czasami trzeba będzie przemieszczać się. Ale z czym naprawdę wymądrzyły się projektanci, tak to z samym systemem polotu i kierowaniem bohaterami.

Na początku bohaterowie — ich troje, ale żadnej różnicy między nimi nie ma, toż sensu wybierać kogoś konkretnego nie widzę. Co do kierowania i samego przemieszczenia, to tu wszystko jakoś dziwnie, dziewczynki w żaden sposób nie mogą poruszać się po twardej powierzchni, oni mogą tylko stać na niej i latać, przy czym żeby polecieć na prawo trzeba naciskać na lewą część ekranu... to dziwnie i denerwuje, ale przyzwyczaić się można. Tak samo z polotami są powiązane i inne niuanse, na przykład lecieć jednakowo w górę czy w bok nie potrafisz, tylko pod kątem w górę, co zmusi długo cierpieć. Ale i to nie wszystko! Latać nieskończenie też nie wyjdzie, każdy bohater ma zapas many (niebieski prążek) który traci się podczas polotu, żeby on ponawiał się trzeba wylądować i odpocząć sekund. Na szczęście jeśli będziesz zdarzać się z ścianami — nic nie stanie się i jeśli będziesz pada — też.

Wynik: bez względu na przyjemną grafikę i ciekawe poziomy, rozgrywka w grze mocno cierpi z powodu kierowania, co może odepchnąć większość potencjalnych użytkowników, jeśli że ono podoba się, to gra również spodoba się i podaruje dużo godzin doskonałego przeprowadzenia czasu.


Reklama

Pobierz Miracle Fly 1.0.6.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Fix issue when back button pressed on Pause
informacje ogólne
wersja 1.0.6.2 (8)
Data umieszczenia 2015-03-10 04:49
rozmiar 41.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje ElagoTech na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
2.55★ 51%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/01/15 17:23
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |