Trial Xtreme 4
4 (114)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ponieważ to już czwarta część gry, to nam jest z czym porównywać, co najmniej z trzema poprzednimi, bez konkurentów, wśród których nie mniej popularne Trials Frontier, Trial Bike Extreme 3d, Motocross Trial i kupa innych gier, które nie dociągają do tego poziomu. W ogóle, właśnie seria Trial Xtreme zawsze była pierwszą tego swoistego gatunku, toż właśnie na ją wszyscy i chcą być podobnymi.

co nam przygotowuje czwarta szczęść?

Jak pokazuje praktyka, wiele serii gier daleko nie zawsze stają lepsze z latami, osąd oczywiście jest względny, ale niestety on jest wierny, w tym wypadku też trudno powiedzieć coś jednoznacznego, ponieważ jest za co ucieszyć i jest gdzie zmarkotnieć. W szczególności, wszystko to dobre co było w grze przedtem stanęło jeszcze lepsze, a wszystko złe — gorsze.

Czym słynęła seria Trial Xtreme? Oczywiście mowa chodzi o dobrej graficie, która w tej części stanęła jeszcze lepsza i znajduje się na poziomie topowych gier, sensowna fizyka która nie wysysa z was wszystkie soki i pozwala rozkoszować się ciekawymi trasami, silnymi przeciwnikami i innymi niuansami, których tu dużo — zaczynając od możliwości modernizacji i zakończając elementarnym soundrackom i dźwiękiem motoru. Coś z tego stanęło lepsze, coś pozostało na wysokim poziomie i jawnie nie stało się nic okropnego, co mogłoby odepchnąć od gry po części wizualnego postrzegania. Ale stało się inne nieszczęście, które prześladuje serię z trzecie części. Pierwsze dwie części gry dzieliły się na płatną wersję i bezpłatną, co było dosyć uczciwie, a ot trzecia stała się tylko bezpłatną, ale z donatem... Niestety taka droga zarobku jest najbardziej możliwa do przyjęcia, toż w czwartej części donat pozostał, tylko sumę wezbrały omal nie do 2 razy! System donata w ogóle pięknie rozumiem i czasami nawet aprobuję i sam korzystam jej, ale teraz to za dużo!

Projektanci szczycą sięб że za całą historię serii u тich więcej 70 milionów pobrań, zgodny — to wynik, ale po co psuć jego taką cenową polityką? Tak czy owak, jeśli przyzwoite aplikacji do podobnej gry ciebie nie konsternują...

Właściwości Trial Xtreme 4:

  • fajna grafika do najlepszych projektów w ramach android
  • bezkonkurencyjny silnik i związane fizyka i animacja
  • doskonałe kierowanie
  • okazja, aby zrobić karierę lub walczyć z graczami online
  • szalone akrobacje i bardzo niebezpieczna droga
  • możesz pobrać i grać za darmo ...Wady gry Trial Xtreme 4:

  • donat ze wszystkimi konsekwencjami

Zamiast wynika.

Tak, z punktu widzenia technicznej realizacji gra przeszła na nowy poziom, ale jaki w tym sens? Solowa kariera w tej i wielu innych grach już dawno mało kogo czepia, wszystkim ciekawie bić się w on-line z innymi graczami, a przy istniejącym donatie wszyscy gracze gwałtownie dzielą się na dwie frakcje — te kto zapłacił (a ich nie tak mało) i te kto nie chce czy nie może płacić tyle. Jak wynik, mi trudno przedstawić sytuację, w której człowiek, którzy skorzystał się donatem, będzie przegrywać zwyczajnemu graczowi, który będzie miał nie tak dużo warianty, — cierpieć dalej spodziewając się na dziwo czy równego przeciwnika, zapłacić też i stanąć „lepszym” czy więcej nie grać w on-line i, przez kilka tygodni, o grze zapomnieć.

Niestety odpływ fanów który przy takiej polityce jest nieunikniony najprawdopodobniej uwzględniony prognozowany i policzony, dochód od donata na pewno jego pokryje, więc trzeba pogodzić się z potocznym stanem spraw, innej drogi nie ma.


Z grą musisz pobrać Cash i rozpakować do: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Trial Xtreme 4 2.8.15 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
*Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 2.8.15 (200166)
Data umieszczenia 2020-09-19 04:50
rozmiar 30.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

rozmiar 140.46 MB
Data umieszczenia 2015-01-19 08:58

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(114)
3.98★ 79.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/01/19 18:55
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |