Clones Crusade
4.4 (23)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gry krok za krokiem nie zawsze cieszyły się dużą popularnością, ale w nich określono jest swoje zalety, ocenić które mogą tylko fani tego gatunku. W każdym razie, ta gra akurat krok za krokiem, przy czym pomyślnie jednoczy w sobie jak elementy taktyki i strategii, tak i niektórą akcję, ponieważ mamy walczyć przeciw klonów rozkazem bojowców. Że pięknie, oprócz ciekawej pojedynczej kompanii nas czeka przepiękna możliwość walczyć w trybie on-line przeciw realnych rywalów, a to już zupełnie inny poziom i interes!

Fabuła gry Clones Crusade:

Działanie odbywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie rządy wszystkich krajów i religijne organizacje nie stanęły opierać się przesuwaniu klonowania i z zwierząt eksperymenty szybko dotarły i do ludzi. Klonowanie na pierwszy pogląd przeszło umiejętnie, ale z niewiadomych przyczyn kloni zaczęli wychodzić agresywnymi, jednocześnie pojawiła się złośliwa korporacja, która zdecydowała skorzystać się z tego, żeby rozwiązać wojnę i zniszczyć ludzkość, akurat tu i wchodzą w grze twoje bohaterowie, zadaniem których jest zniszczyć jak najwięcej klonów!

Rozgrywka i kierowanie.

Każdy poziom, bądź to sieciowa gra czy kampania, to izolowana działka terytorium, przeważnie miejskiego, w ostateczności z niewielkimi zasądzeniami. Wszystko, co spotkasz, może stać się twoją kryjówką. Każdy bojowiec w twoim rozkazie ma pewny zapas energii na każdy przebieg, odpowiednio, przemieszczać się czy strzelać — decydować tobie, u przeciwnika takie same warunki, nie licząc liczebności i amunicji, ale o tym trochę niżej.Co do innego — inwentarz, przyzwyczajenia i zabawowy proces są więcej niż zrozumiałymi, minut za 5 zorientujesz się ;)

Tak samo gra czepiła soczystą grafiką i ciekawymi lokacjami, więc za załatwienie projektantom również like.

Negatyw w Clones Crusade:

Jak ja już i napisałem, skład i poziom polepszania każdego rozkazu w bitwie może różnić się, kiedy przechodzisz kampanię to jakby część fabuły i wszystkie trudności do pokonania, którym by rozkazem nie grałeś, a ot z grą w trybie on-line wszystko o wiele gorzej, ponieważ, jak już domyśliłeś się, jest donat.

Przez donat przeciw ciebie może wyjść więcej ulepszony czy w ogóle polepszonego przeciwnika, który przekracza liczebnością i wszystko co zostaje wam — dumnie bić się do przegrania, co, najprawdopodobniej, nieuchronnie. Niestety taka polityka wchodzi do tendencji, a to jawny negatyw, ale w tym wypadku on nie zdolny kryć pozytywne wrażenie od gry w ogóle.

Wynik: gier z tego gatunku na android mało, a dobrych wśród nich jeszcze mniej, ale to powodzenie, ponieważ ta gra właśnie jest dobra, nawet bez względu na donat i dostojna twojej uwagi, nie przepuść jej ;)

Z grą obowiązkowo trzeba pobrać Cash i rozpakować do dyrektoriatu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Clones Crusade 1.15.0512.2092 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Minor bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.15.0512.2092 (2092)
Data umieszczenia 2015-05-26 04:41
rozmiar 19.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-26 07:42:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 201.86 MB
Data umieszczenia 2015-01-22 10:50

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
4.38★ 87.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/01/23 09:45
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |