Gdy dinozaury były popularne, ale potem było zombie i inne fikcyjne, którzy zalane branży gier, a wszystko o dinozaurach i zapomniane. To właśnie one mają jedną dużą zaletą - faktycznie istniały, choć kiedyś dawno temu ... ale! W każdym razie, wszystkie
4.5 (10)

Gdy dinozaury były popularne, ale potem było zombie i inne fikcyjne, którzy zalane branży gier, a wszystko o dinozaurach i zapomniane. To właśnie one mają jedną dużą zaletą - faktycznie istniały, choć kiedyś dawno temu ... ale! W każdym razie, wszystkie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Kiedyś dinozaury były popularnymi, ale potem pojawiły się zombie i inne wymyśleni personaże, które dosłownie podbiły zabawowy przemysł, a o dinozaurach wszyscy i zapomnieli. Tylko oni mają jeden duży plus — oni istnieli, prawda kiedyś bardzo dawno... ale istnieli!

W każdym razie, wszystkie filmy i wszystkie gry o dinozaurach sprowadzają się do tego, że oni są niebezpieczne, u projektantów z Immanitas Entertainment też jest swój punkt widzenia na problem współpracy współczesnego świata i dawnych istot, toż nam zaproponują usadowić się do bunkra i do ostatniego naboju bronić się właśnie od dinozaurów! Fabuły w grze nie ma, więc samym domyślać się jak okazać się w bunkrze i jak wyszło tak, że na ciebie napadają istoty wymarłe tysiące lat wstecz...

Co dotyczy realności — jej też nie ma, ponieważ dinozaury po idei nie mogą złamać bunkier, oni najprawdopodobniej w ogóle jego będą ignorować, ale oni napadają na niego... Do słowa, grafika tu też odnosi się do wieku dynozaurów, więc żadnej krwi, wszystko skromnie i prosto.

Co dotyczy rozgrywki, to tu też wszystko bardzo prosto, gra stosuje do gatunku obrony, tylko nie tych Tower Defense, do których przyzwyczailiśmy się, a do gatunku, który im poprzedzał, ponieważ wieża (bunkier) u was ogółem jedna i tylko jej trzeba bronić, i tylko jej można pompować, więc nie daj się mylić;)


Właściwości gry Dino Defender: Bunker Battles

  • 6 różnych lokacji, które musisz bronić
  • ponad 100 poziomów, których w ogóle nie mało
  • wiele różnych dinozaurów i straszne bosy
  • polepszaj broń i używać super-broń!
  • proste i przejrzyste drzewa aktualizacji
  • zapisywania mogą być przenoszone do innych graczy
  • liczne sukcesy w grze
  • jest specjalny tryb dla tych, kto lubi mocniejsze
  • gra jest dostępna za darmo


Wady gry Dino Defender: Bunker Battles

  • ma donat, niestety!

Wynik: można polecić wszystkim, kto lubi proste gry czy klasyczne obronne gry, znowuż, nie warto mylić z Tower Defense, ta gra jest prostsza!


Reklama

Pobierz Gdy dinozaury były popularne, ale potem było zombie i inne fikcyjne, którzy zalane branży gier, a wszystko o dinozaurach i zapomniane. To właśnie one mają jedną dużą zaletą - faktycznie istniały, choć kiedyś dawno temu ... ale! W każdym razie, wszystkie 1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Improved gameplay
informacje ogólne
wersja 1 (79)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:35
rozmiar 45.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.47★ 89.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/01/26 08:30
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |