Zombie Fight Club
3.3 (33)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Projektanci z Sillyfish Interactive Limited, które trafnie bazują się w Hongkongu, zdecydowali nie łamać szablony i zrobić coś do zwykłe, w szczególności kolejny zombie-shooter. I wszystko by nic, i tylko są w grze niedobre momenty, które ja nie mogą obejść stroną, niestety ;)

Na początku, problem w pozycjonowaniu gry, ponieważ taki galimatias wszedł do zwyczaju u wielu projektantów. Jawnego oświadczenia, że to strzelanka oni nie czynią, ale to przypuszcza się ponieważ znów nie możesz przemieszczać się po lokacjach, które warto odznaczyć, dosyć mizerne. Na wideo może pokazaćć się że możesz chodzić, ale naprawdę bohater chodzi osobnie, ty w tym uczestnictwa nie bierzesz... Kiedy dojdziesz do kolejnego miejsca zapisywania, zazwyczaj wystarczy zajść za kąt, tam twój bohater „zajmie obronę” i donikąd iść nie potrafi jak długo ty nie zabijesz wszystkie fali... A sens? W wyniku wychodziб że to nie klasyczny shooter, ponieważ podczas strzelania jesteś betonowany w dosłownym sensie, możesz tylko głową kręcić, chodzić po skromnych lokacjach gdzie nikogo nie ma, niczego podbierać... Po co? Po wynikach — kolejny kameleon, który chce zdawać się lepszym niż jest w rzeczywistości.

Gameplay.

Jak można zrozumieć, nic nowego tu nie ma, broń w rękach i zombie, które biegną na ciebie, zazwyczaj oni są chwiejne, czasami będą popadać się i bosi, których zamordować skomplikowano. Broni dużo, ale większość donat, tak samo za donat można kupić apteki i granaty, a ze względu na ceny — tu nie rozgonić się.

Właściwości Zombie Fight Club:

  • przetrwanie w klasycznej zombie apokalipsie
  • możliwość zabić zombie
  • jest PVP
  • grafika zadowalająca, bez większej dbałości o szczegóły
  • statystyki liderów
  • można za darmo pobraćWady gry Zombie Fight Club:

  • to nie shooter, prosto strzelnica, która próbuje wydawać się nim
  • wszystkie zombie jednakowe, zanudzają
  • w grze jest donat, przy czym przyzwoity

Wynik: żeby postrzelać po zombie, nie więcej tego, poważnym projektem to nie nazwać.

Z grą należy pobrać Cash, rozpakować do dyrektoriatu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Zombie Fight Club 1.8.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.8.2 (20)
Data umieszczenia 2015-01-30 11:20
rozmiar 24.68 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-30 13:21:12
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 68.17 MB
Data umieszczenia 2015-01-30 11:21

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(33)
3.3★ 65.91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/01 08:18
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |