French Fly
4.3 (14)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jeśli mówić o takich grach, to najbardziej znaną zgłasza się Rope’n’Fly i jej podobne, idea tu polega na tym, że trzeba przelatywać z gałęzi na gałąź albo z budowli na budowlę, to nie ważnie, czepiając się sznurkiem za kolejne. Cel w takich grach jest prosta — nie zetknąć się z samolotem i nie upaść odpowiednio. Główny moment polega na fizyce, ponieważ chwieje się bohater dosyć realistycznie i zdarzy się napocić, żeby przeciągnąć jego najdalej.

Co dotyczy gry French Fly, to ona od projektantów DL Pro Composer, wszystko, co oni podarowali światu android do tego — dwie części gry French’s World (Mario, tylko oczywiście z Francji). Logicznie, że na sznurek podsadzą tego samego bohatera, któremu zapewne sprzykrzyło roztłukiwać głową cegłę i whodzić do rur.

Gameplay i załatwienie.

Jak już było powiedziano, tu wszystko prosto — czepiaj się sznurkiem za drzewa i jakieś słupy dziwnego wyglądu (ja, szczerze mówiąc, tak i nie zrozumiał co to) i unikaj samolotów, lecieć do przodu, czepiając się można w nieskończoność, ta zasada tu jak w dowolnym biegacze, czym dalej — tym lepiej. Grafika kreskowa, ale dosyć piękna i z dobrą animacją, ponadto, dobrze działa nawet na słabych urządzeniach, więc jakichś konkretnych pretensji u mnie nie ma.Właściwości gry French Fly:

  • trzy poziomy trudności
  • trzy tryby gry
  • pięć rodzajów przeszkód + obiecały zrobić więcej
  • ładna grafika i piękna ścieżka dźwiękowa
  • dobra fizyka tego, co odbywa się
  • nie ma donata i innych zakupów
  • gra jest całkiem darmowa


Wady gry French Fly:

  • brak oryginalności
  • zamiast donata i płatnej wersji — reklama

Wynik: jeśli jesteś przychylny do takiego gatunku i tu nie powstaje kwestia, to co mamy? Bezpłatną i dosyć jakościową grę, za którą można relaksować w drodze albo przy jakiejkolwiek dobrej okazji, to czemu i nie? Zwłaszcza jeśli jej czekają wszystkie obiecane aktualizacji!


Reklama

Pobierz French Fly 1.0.3 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (3)
Data umieszczenia 2015-08-15 03:05
rozmiar 10.44 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (3)
F-Prot → AndroidOS/Startapp.A

Cyren → AndroidOS/Startapp.A

Jiangmin → Trojan/AndroidOS.efu

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-08-15 06:12:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
4.29★ 85.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/02 08:23
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |