Diamond Dots Splash
2.7 (14)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Dowolne gry formatu " trzy w rzędzie" zawsze przyciągały uwagę użytkowników android i innych platform, przyczyna jest jasna i zrozumiała — to dosyć proste gry z jaskrawą grafiką i przeróżnymi efektami, które są przywiązane do tego, co odbywa się na zabawowym polu. Za ogólnymi pojęciami i zasadami ta gra niczym nie różni się od podobnych, ale w ten raz projektanci postanowiły skasować zbiór kosztownych kamień jednej rasy po przekątnej, co znacznie ułatwia rozgrywkę.

Gameplay.

Ponieważ wariantów zbierać kamienie stanęło mniej, było przyjęto decyzję trochę skomplikować zadania, które będziesz otrzymywać na każdym poziomie, po wyniku czasami rzeczywiście zdarzy się włączać mózg, żeby zorientować się. Na przykład, na niektórych poziomach poproszą za określoną ilość przebiegu zebrać konieczną ilość kamienia jednego rodzaju. Podobne zadania mogą pokazać się skomplikowanymi, ale jeśli nie wymigiwać i przejść nauczanie, to można nauczyć się korzystać przeróżną chytrością i innymi właściwościami gry, którzy są obcne.

Załatwienie gry.

Jakiekolwiek wady po design i wizualnej części ujawnić dosyć skomplikowano, główne co wpadło w oczy — nieobecność oryginalności. Tak, gatunek jest stary i przepełniony innymi grami, więc wymyślić coś oryginalne praktycznie niemożliwie, ale wiele konkurentów sprawiają się, a wszystko, co zobaczysz tu żadnego szczególnego wrażenia nie sprawi. Z muzyką w przybliżeniu taka sama sytuacja, ona jest, ale wydzielić jej za jakieś wybitne momenty nie da się.


O czym jeszcze warto wiedzieć w grze Diamond Dots Splash?

  • w rzeczywistości — klasyczna gry o zbieraniu jednakowych elementów
  • oryginalnością nie różni się
  • trudność zadań na średnim poziomie, wielu spodoba się
  • gra ma donat
  • i dużo reklamy
  • można za darmo pobrać

Wynik: zwyczajna gra z gatunku " trzy w rzędzie " która trochę różni się od swoich przyjaciele, to co ona jest bezpłatna — to bezwzględny plus, ale donat, duża ilość reklamy i nieobecność jakiejś swojej „właściwości” trochę psują wrażenie. Jednak, projekt ma niewielkie szanse na sukces.


Reklama

Pobierz Diamond Dots Splash 1.8 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.8 (8)
Data umieszczenia 2015-03-10 04:16
rozmiar 15.47 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-03-10 06:24:23
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
2.66★ 53.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/03 07:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |