Tail Drift
3 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Zwyczajne wyścigi dawno nudzą, przy czym jeśli wyłączyć realne hity, to i jakością oni dawno nie różnią się, przy czym nie tylko na android. Więc projektanci z Right Pedal Studios Publishing rozstrzygnęli ucieszyć nas czymś niezwykłym — wyścigami na samolotach. Ale znamy, że nie bywa idealnych gier i ta nie stała się wyjątkiem! ;)

Co takie niebo w moim rozumieniu? Niebo to wolność, chmary i horyzont w stronę którego można lecieć i lecieć... Jestem pewny, że wiele osób zgodzą się z tym. Ale jeżeli to wyścigi, a nie bezcelowa gra latająca, to oczywiście otwartego świata czekać nie warto, tak czy owak, w niebie wolności musi być więcej niż na zwyczajnej trasie. Tu to niezupełnie tak, ponieważ musisz lecieć wzdłuż rury... która będzie zginać się i okresowo odchodzi do jaskiń i tak dalej. I właśnie wokół rury będą rozproszone monety i wzmacniania, które lepiej zbierać, gorzej nie będzie. Co spodobało się — rurę można oblatywać ze wszystkich stron i o nawet latać wokół jej spiralą — zależy od ciebie.

Tak samo onieśmieliła możliwość wykorzystać rakiety dla usunięcia konkurentów, tylko jak pokazuje praktyka, najczęściej cierpieć od nich będziesz. Jeszcze onieśmielił system obrażeń, która w zasadzie jest nieobecna. Trafienie rakiety — zwalniasz się, na pełnej szybkości wciął się do skały — odrzuciło i rozganiaj się na nowo... Być może gdyby samolot roztłukiwał się grać było by niemożliwie, ale skomplikowane gry zawsze przyciągały więcej uwagi!

A jeszcze tu jest energia... jak z nią bywa wszystkie znamy, w tym wypadku wariantu trzy — donat, oczekiwanie czy przegląd reklamówki, co dość demokratyczna.

Ale oprócz drobnych momentów, które mi nie spodobały się w grze jest dużo dobrego — piękna grafika i ciekawe trasy, dobra animacja i doskonała dynamika która będzie trzymać ciebie w napięciu. Więc ogólne wrażenie od gry zostaje naprawdę przyjemne, było by jeszcze samoloty więcej, ale kto zna, może jeszcze i pojawią się?

Właściwości Tail Drift:

  • 2 duże kampanii o 18 etapów
  • siedem pięknych tras
  • trzy tryby gry
  • cztery samoloty, które mogą być zmodernizowane
  • cztery kierunki modernizacji
  • trzy rodzaje unikalnych wzmacniaczy, które można zbierać na trasie
  • różne osiągnięcia i spis liderów
  • można za darmo pobrać


Wady Tail Drift:

  • jesteś przywiązany na stałe do rury, wzdłuż której trzeba latać
  • jest energią, i donat

Wynik: ogólnie rzecz biorąc — doskonała gra dla tych, kto lubi dynamiczne trasy i samoloty w zasadzie, świetnie podejdzie żeby oderwać się od wyścigów, którzy już wkurzają, na twardych powierzchniach.

Z grą należy pobrać Cash, rozpakować do dyrektoriatu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Tail Drift 1.04 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.04 (1605)
Data umieszczenia 2015-05-19 04:21
rozmiar 20.08 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-05-19 07:24:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 93.97 MB
Data umieszczenia 2015-02-02 10:17

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
3.05★ 60.93%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/03 09:14
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |