Clash of Kings
4.2 (161)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra Clash of Kings pojawiła się na fali wielu podobnych, które można przeliczać nieskończenie: Clash of Lords, Castle Clash, Clash of Mafias i wiele, wiele innych. Oczywiście wszyscy oni byli nazwane tak i nie tylko nazwane, jeszcze pochodziły rozgrywką czy ideą na słynny Clash of Clans, grę, która trzyma się w topach już drugi rok, grę, którą pobrało więcej 100 milionów razy (i to tylko na android). Przy pewnym podejściu wiele osób z tych gier znikło by w cieniu, ale jak to nie dziwi, są zrobione oni dosyć jakościowo, a dzięki nazwie i sensownej rozgrywce — potrafiły otrzymać niezły kawałek od popularności, na przykład gra Clash of Kings, którą rozpatrujemy, niesie za sobą więcej 10 milionów pobrań i średniego rankingu 4,3 — normalnie!

Czym mamy zająć się w ten raz?

Naprawdę wszystko dosyć trywialnie — to strategia, działania której rozwijają się w reżimie realnego czasu, twój cel — budować duże królestwo i walczyć z innymi, odwojowując nowe ziemie, zasoby i inne dobra. W miarę wzrostu, potrafisz przekształcić swoją wieś na prawdziwy imperium... Zgódź się — taki zachód absolutnie nie jest nowość!

Oczywiście w grze jest możliwość grać on-line, bijąc się z drugimi graczami z całego świata, szybciej to główne jej przeznaczenie, dzięki któremu ona i zdobyła popularność.

Clash of Kings jednoczy do się od razu kilka głównych kierunków, które w sumie mogą zainteresować wielu — budownictwo miasta, okolic i obrony z wież, wojskowe działania nie tylko w roli tego, kto broni się, ale i napastnika, strategia i taktyka dla planowania, zdobycz zasobów i badanie technologii. Oczywiście gra bezpłatna, ale jest i donat, bez niego takie projekty nie mogą istnieć.

Trochę negatywu.

Donat sprawa jest zrozumiała i zwykła, ale negatywna, co najmniej ponieważ on narusza niektóry bilans i możliwości graczy. Tak samo gra bardzo często odnawia się, z jednej strony to dobrze, z innej strony to stwarza problemy podczas potocznych zadań u wielu graczy. Są problemy z tłumaczeniem języka rosyjskiego, na przykład. Jest nieobecna możliwość osobistego obcowania z graczami — tylko czat dla klanu, przy czym dyplomatyczne współdziałanie aliansów też jest wyłączone...

Wynik: oczywiście to nie Clash of Clans, tu i budżet i audytorium nie taki, ale gra sprawiła się i wywalczyła dużo fanów, więc patrz, może będziesz zainteresowany!


Reklama

Pobierz Clash of Kings 6.11.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Event Preview:
1. Bloody Rose
During the event, cut thorns to draw massive rewards!
2. Firework Show
3. Dawn Battle

Functional optimization and adjustment:
1.Add equipment smelting function.
2. God of Recruitment points reward is adjusted to Zhao Yun and King Arthur shard optional chest.
3. Added one-key open function for the Array Gift Box and Fire Dragon's treasure
informacje ogólne
wersja 6.11.0 (2540)
Data umieszczenia 2020-10-16 14:30
rozmiar 196.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_DEVICE_STATS

ACCESS_DEVICE_STATS

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

gp

gp

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

ACCESS_INSTANT_APPS

ACCESS_INSTANT_APPS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(161)
4.24★ 84.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/05 08:27
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |