Ruch Dyrygent
2.6 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Projektanci z PlayMobileFree.com zdecydowali ucieszyć nas nową grą, która porusza kwestię ruchu samochodów na drodze. Oni już wypuszczali coś podobnego, tylko to było parkowanie i coś podobne do sygnalizacji świetlnej, gdzie trzeba było przeprowadzać ludzi przez drogę. Chcę odznaczyć, że w razie z parkowaniem i pieszych cel tego, co odbywa się jest całkiem jasna, w tej grze wszystko dziwnie, chociaż jak wcześniej — dosyć mile i ciekawie.

Gameplay.

W grze Traffic Conductor przed nami będą kilka smug ruchu, w bardzo prostym wariancie — dwie tam i dwie wstecz, każda smuga jest zauważona cyfrą, odpowiednio 1-2-3-4 i tak dalej, zależnie od ilości smug. Po drodze będą jechały samochody, tak samo zaznaczone cyframi, przy czym twoje zadanie sprowadza się do konieczności nakierowywania samochody na smugę ruchu z taką samą cyfrą. Najpierw wszystko będzie prosto, czasami nawet wszyscy będą jechać jak trzeba, bez twojego uczestnictwa, ale kiedy smug stanie więcej, na przykład 5Х5, to uwierz mnie, upilnować za wszystkim będzie bardzo skomplikowano!

Liczenie punktów odbywa się też dosyć prosto, jeśli skierowałeś samochód poprawnie, to otrzymasz 30 dolarów (niestety — zabawowych), jeśli zgapiłeś się sytuację i samochód pojechał nie po swój smudze, to 30 dolarów ściągają — dosyć uczciwie, jeśli zorientować się :)


Zalety i Właściwości gry Traffic Conductor:

  • cztery zestawy pasów = cztery poziomy trudności
  • siedem różnych trybów gry
  • więcej niż 40 różnych samochodów
  • jasne, że jest bardzo przyjemna dla dzieci
  • miła muzyka
  • nie ma donata
  • gra jest całkowicie darmowa

Wynik: czym w zasadzie może nie spodobać się podobna gra? Oczywiście dorosłym ona może wydać się prostą i nudną, ale docelowe audytorium — dzieci, więc nie będę czepiać się! A projektantom respekt, żal tylko że popularność nie na wysokości, ale będę spodziewać się, że proces nawiąże się.


Reklama

Pobierz Ruch Dyrygent 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2015-02-09 11:07
rozmiar 40.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-02-09 13:09:12
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
2.58★ 51.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/10 09:04
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |