BloXout
3.5 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Z gatunkiem arkanoid już jesteśmy znajomi, jego idea jest prosta — rujnować bloki, które będą na zabawowym polu, kosztem kuli, którą trzeba odbijać platformą, która pełza w dolnej części ekranu. Ale jawnym problemem wielu arkanoidów stała się niektóra chandra, zwłaszcza kiedy zostaje jeden malutki blok w jakimkolwiek bogiem zapomnianym kącie i ty długo próbujesz utrafić do niego znów i znów, cierpliwość kończy się i przegrywasz... takie szybko zanudza i to jest w porządku.

Ale arkanoidy ewoluują, ich mieszają z innymi grami, jakoś polepszają i wprowadzają nowe drogi rozwoju i przechodzenia poziomów, jak i w tym wypadku. W grze BloXout wasze zadanie nie będzie tępo sprowadzać się do zniszczenia bloków na polu, chociaż oni tam też będą, najważniejsze — utrafić do specjalnej prądowi, która jest atomem, który kręci się, albo coś podobnego. Utrafiwszy do celu, poziom zakończa się, więc zrobić to o wiele szybciej niż zniszczyć wszystkie bloki na poziomie.

W każdym razie, ta gra postrzega się jak klasyka, w istocie ona jej i zgłasza się z niewielkim dodatkiem, który da dynamikę przechodzenia poziomów. Oprócz klasycznej rozrywki, otrzymujemy płynną animację, doskonałą grafikę i ciekawy design, który też spodoba się wielu. Ale ot czego dokładnie nie otrzymamy, tak to możliwości grać do BloXout bezpłatnie, trzeba zapłacić dolar z niewielkim, trial czy demo-wersji gra też nie ma, więc albo płacić albo nie grasz.


Właściwości gry BloXout:

  • nowa wizja, klasyczne podejście
  • ciekawy i zwykły gameplay
  • grę prosto zrozumieć, ale bardzo trudno domagać się wysokich wyników
  • wesołości, które będą zmieniać się rozczarowywaniem
  • dobry design poziomów
  • piękna grafika
  • więcej 60 poziomów dla przechodzenia


Wady gry BloXout:

  • gra naprawdę płatna, innej drogi nie ma
  • poziomów mogło by być i więcej

Wynik: klasyka zawsze pozostaje bez zmian, i ta gra też nie daleko poszła od klasycznego arkanoida, ale jak pokazała praktyka, grać w nią ciekawsze, tylko niestety ona jest płatna, to odbija dużą ilość potencjalnych użytkowników.


Reklama

Pobierz BloXout 1.0.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
++ Added gyroscopic control. Change control type in the option menu.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (1000003)
Data umieszczenia 2017-06-10 12:13
rozmiar 41.45 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.49★ 69.85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/15 08:52
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |