Temple FUN
4.3 (39)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W ten raz podróż po kolejnej świątyni przejdzie nie tylko w klasycznym formacie 2D, ale i pod postacią biegacza, którzy bardzo dużo doda do audytorium! Świątynia i jej niebezpieczeństwa świetnie podchodzą dla biegaczy, ponieważ to te same miejsca, skąd trzeba biec! W nazwie gry bardzo poprawnie zamieniły słowo RUN na FUN, co poprawnie, ponieważ gra Temple RUN już istnieje i bardzo popularna! Nie jestem pewny, że ta gra złoży poważną konkurencję, ale wybór jest i to dobrze.

Fabuła, jako taka, w grze jest nieobecna i zwłaszcza nie potrzebna, sytuacja tu jest klasyczna! Dżungle, gruchoty i dużo niebezpieczeństw, które trzeba unikać na drodze do ratunku. W miarę przesuwania po poziomie, trzeba zbierać monety, które i staną się jedną ze składowych sukcesu. Drugą składową sukcesu będzie odległość, ona tu jest mierzona w metrach, no i wreszcie — całość bohatera, która może być poruszona po parze przyczyn, — dokądkolwiek obalicie się, na przykład do lawy albo ciebie będą dogoniły złośliwe mumie, które biegną za tobą od samego wyjścia ze świątyni. Okresowo będziesz napotykać się na różne zwalniające elementy, które trzeba szybko przeleźć albo o które można potknąć się, w pierwszym wypadku u ciebie jeszcze będzie szansa oderwać się, a ot jeśli upadniesz, to ciebie już ktoś dogoni. Nasz bohater umie biec do przodu, skakać i czynić podtaczania, nie największy zestaw umiejętności, ale dla przechodzenia tego wystarcza, oczywiście kierowanie pod taki zestaw działań wyszło bardzo prostym i zrozumiałym.

Właściwości Temple FUN:

  • gra jest dość skomplikowana
  • klasyczny design
  • wiele przeszkód
  • świetna gra działa na słabych urządzeń
  • można za darmo pobrać


To się nie podoba:

  • obecny donat
  • skromna grafika
  • bohaterowie są namalowane dziwnie, nie zdają się oni ruchliwymi!

Wynik: zwykły biegacz 2D, więc jeśli chcesz odczuć trochę ducha przygód i niebezpieczeństw, które kryją się w dżunglach — zapraszam!


Reklama

Pobierz Temple FUN 1.0.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (2101)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:36
rozmiar 28.05 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(39)
4.35★ 86.96%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/22 08:02
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |