Overkill 3
4 (41)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie jest tajemnicą, że seria gier Overkill to nie pełnowartościowy shooter, to strzelnica, ale strzelnica jest dosyć jakościowa i z tym sprzeczać się trudno. Pierwsze dwie części były dosyć popularne (około 5 milionów pobierań) i dawały nam możliwość od pierwszej osoby dużo strzelać, spróbować dużo broni i rozkoszować się wszystkimi aspektami tego gatunku w zasadzie. Trzecia część zrobiła niektóry krok do przodu, ponieważ teraz gra będzie od trzeciej osoby i nasz bohater będzie trochę przesuwać się po lokacjach, oczywiście mechanika strzelania i grafika zatrzymały się na nowym poziomie.

Fabuły w tej części, jak i w zeszłych, nie pojawiło się, więc możemy zrelaksować, nic oprócz celnego strzelania od nas nie zechcą. Ale sądząc po tym, co odbywa się, zarzuci nas do państw wschodu, gdzie trzeba bić się przeciw kolejnego i niebezpiecznego ugrupowaniu. Przebiegając wśród kryjówek nam trzeba odstrzeliwać wrogów i naprawiać broń, warto odznaczyć bardzo wygodne i zwykłe kierowanie, dzięki któtemu seria gier zawsze była popularną. Tak samo można zbijać dronów, żeby otrzymać bonusy, a między misjami z głową odchodzić do kupowania amunicji, nowej broni i modernizację obecnego. Przy okazji misji w grze 60 sztuk, to zabezpieczy nas rozrywką na długi czas. Tak samo do zalet można odnieść i ten fakt, że gra jest przetłumaczona na dużo języków, rosyjski też nie zapomniały.

Lecz czy wszystko w grze stanęło lepsze? Szczerze mówiąc — nie. Już w drugiej części była tendencja do przyzwoitego donata i ta sytuacja tylko otrzymała późniejszy rozwój bez jakiejkolwiek nadziei na pobłażania. Tak samo nie warto zapominać, że gra stała się wymagającą do naszych urządzeń i zwłaszcza do graficznej składowej, teraz świat szerszy i opracowanie jest lepsze, więc... logiczna, ale nie najbardziej przyjemna nowina, zwłaszcza jeśli nie jesteś właścicielem topowego urządzenia na androida.

Wynik: bez donata i prawidłowego wzrostu wydajności gra Overkill 3 zrobiła ogromny krok naprzód, za co jednoznacznie można podziękować projektantom i spodziewać się, że tak będzie i dalej.

Nie zapominamy pobrać Cash do gry: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Overkill 3 1.4.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
New single and multiplayer maps and a whole new game mode!
-New City Center Area
We’ve located a remnant of Faction forces barricaded in an abandoned hotel.
-Cooperative Multiplayer with 9 New Maps
Includes 2 MG locations. More variety and more tricks to learn in each map.
-New Helicopter Mode
Get to the chopper and win gun trophies for outstanding performances.
-Time-Stamped PMs
-Bug Fixes
Ghosting problem in MP very likely fixed. Real-world plays will show, so let us know.
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (671)
Data umieszczenia 2016-09-04 09:39
rozmiar 20.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-04 12:54:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 378.65 MB
Data umieszczenia 2015-02-26 10:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(41)
3.99★ 79.76%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/27 10:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |