Oscura: Second Shadow
4 (80)

Oscura: Second Shadow

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Co to ​​jest Oscura: Second Shadow?

Najpierw to przedłużenie jednoimiennej gry Oscura, projektant prawda zmienił się, ale to nie tak ważnie. Po drugie, to wciąż stylowa platformówka z ciekawą fabułą i dosyć oryginalną realizacją. Wreszcie to prosto kolejny obrót współczesnej sztuki :)

Podobnie jak w pierwszej części będą dyskutować o ciemności i Kashmar który nastąpił, więc gra nadal jest gotycki przeznaczone dla osób, które nie boją się ani jedno, ani drugie, bo wtedy nie tylko kontemplować to wszystko, ale także do walki z tym brodząc przez wiele przeszkód i pułapek, aby znaleźć co najmniej promień światła.
W grze fabuła.
Podobnie jak w pierwszej części mowa pójdzie o ciemności i koszmarach, które za nią idą, więc ta gotycka gra wciąż jest przewidziana dla ludzi, które nie boją się ani tego ani drugiego, ponieważ tu trzeba nie tylko kontemplować to wszystko, ale i bić się z tym, przedostając się przez wiele przeszkód i niebezpieczeństw, żeby znaleźć chociaż promień światła.

Fabuła gry.

Kiedyś świat był inny dzięki latarni morskiej, która oświecała ten mrok i służył symbolem nadziei dla wszystkich mieszkańców, oczywiście nie obeszło się bez artefaktu, który tam zachowywał się i służył źródłem energii, ale jego ukradły i nasz bohater wyrusza podróżować, żeby znaleźć artefakt i rozkroić ciemność światłem!

Ważny moment gry — to unikalna depresyjna atmosfera, która zostawi niezapomniane wrażenia u każdego nieobojętnego gracza. Przy czym docelowe audytorium naumyślnie jest obniżone dzięki tumu, że gra płatna. Pierwsza część też była płatna, ale teraz sprzedaje się z rabatem za 50 centów, a ot druga część kosztuje półtora dolara, to nie jest dużo w tym przypadku.

Historia jest podzielona na poziomach, na których prosto trzeba dojść do wyjścia zbierając konieczne elementy, współdziałając z przedmiotami i mechanizmami, rozwiązując łamigłówki i próbując zachować pozytywny humor w tej atmosferze.

Więc co w końcu mamy za pół dolara?

  • klasyczna platformówka
  • unikalny i mroczny klimat
  • przyjemna i stylowa grafika, rysowane ręcznie
  • ciekawa i bogata rozgrywka, która opiera się na oryginalność historii
  • 20 poziomów gdzie trzeba myśleć, a nie strzelać


Wynik: na mój pogląd, jeśli lubisz atmosferyczne platformówki z fabułą i stylem, to ta gra stanie się dla ciebie wyjątkową i nawet nie myśl żałować półtora dolara!


Reklama

Oscura: Second Shadow dla Karbonn smart A51

Ocena:

(80)
3.99★ 79.78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/02/28 08:22
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |