Crazy Sapper 3D
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wiele starych gier mają prawo na drugie albo nawet trzecie życie, a już taka klasyka, jak saper - tym więcej! Ale dlaczego to do jej kolej długo nie dochodziła, w każdym razie, ten dzień przyszedł, dzięki projektantom z ARATOG LLC (Ukraina). Więc jeśli nie jesteś przeciw łączenia doskonałej logicznej gry, niewielkiej fabuły i współczesnego wykonania - śmiało!

Z fabuły gry działanie rozwija się na wojskowej bazie, naprawdę samo miejsce dla min! Ale wszystko trochę bardziej skomplikowano, jeden szaleńczy generał już wyszedł w dymisję zdecydował trochę zabawić się czy utrzymać pracę wielu lat i wykraść probówkę z destruktywną substancją, zakopał jej gdzieś, a wszystko wokół zaminował... teraz do tego miejsca dokładnie nikt nie dostanie się, oprócz Maksa - szaleńczego sapera, gotowego na dowolne niebezpieczne przygody dla tego, żeby dostać schowaną substancję.

Zasada rozminowywania pozostała taką samą, tylko teraz cała gra ta jedna duża przygoda, przy czym oprócz min tu pojawiły się błota, chmary z gazem, naleciałość lotnictwa, bunkry z kaemami, możliwość ekwipować bohatera, kupić aptekę i dużo innego. Wszystko to i nawet wizualne przemiany są dostępne w zabawowym sklepie, oczywiście przy takim rozkładzie w grze będzie donat, ale i bez niego można grać.


Właściwości Crazy Sapper 3D:

  • nowoczesna i udana gra!
  • kampania, która zawiera 30 poziomów
  • poza tym - dwa tryby gry, przeżycia i poziom losowo
  • świetna grafika i zabawne 3D świat
  • wiele bonusów, polepszeń i wyglądów
  • dostępne statystyki liderów
  • darmowa gra

Wady Crazy Sapper 3D::

  • jest donat

Wynik: godne przedłużenie klasycznego sapera, jeśli stęskniłeś się - zabieraj! Między innym, ta gra spodoba się i tym, kto z jakichś przyczyn nie grał w zwyczajnego sapera nie... Również pobrać Crazy Sapper 3d na android można absolutnie bezpłatnie!


Reklama

Pobierz Crazy Sapper 3D 3.6 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Add Classic level
informacje ogólne
wersja 3.6 (30)
Data umieszczenia 2016-12-19 07:36
rozmiar 20.85 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-12-19 09:48:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

NETWORK

NETWORK

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/01 09:48
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |