Blood House Escape
4.1 (27)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Na pierwszy pogląd w tej grze nie ma nic szczególnego czym ona mogłaby wyodrębniać się wśród innych podobnychб których bardzo dużo, ale jednak naprawdę to nie kolejne nudne poszukiwanie przedmiotów, którymi Google Play już zabity.

Teraz okażemy się w bardzo atmosferycznym miejscu — stary dom, większość pokoi którego wyglądają porzuconymi, i wszystko nic, ale jawne ślady strasznych wydarzeń nikogo nie zostawią obojętnym. W szczególności znajdziesz i krew na ścianach, podłodze, przedmiotach i trupy, i mnóstwo innych dziwnych rzeczy... Wygląda całe to bardzo ciekawie, tylko fabuły u gry nie ma, przecież on mógł by pomóc! Ale, niestety, trzeba wymyślić coś samemu.

Gra rozpoczyna się w zamkniętym pomieszczeniu, do którego główny bohater jakoś utrafił, oczywiście zobaczywszy krew i inne pogromy, on decyduje uciec stąd jak można dalej, ale wszystko okazuje się bardziej skomplikowano, ponieważ każdy nowy pokój prowadzi do następnego, który też jest zamknięta. Faktycznie fabuła jest zbudowana na zasadzie zadań, gdzie należy uciekać z pomieszczenia, tylko w tym wypadku wszystko jest powiązany, plus do wszystkiego, oprócz poszukiwania przedmiotów które mogą pomóc, trzeba rozwiązywać łamigłówki, ujawniać kryptonimy i przybiegać do różnych niestandardowych decyzji które w znacznym stopniu rozdziela gameplay.

Tak samo warto odznaczyć, że w grze nie ma donata, tak samo jak i podpowiadań, więc nawet przy całym pragnieniu żadnej pomocy nie otrzymasz, możesz spodziewać się wyjątkowo na się. A ot reklamę oglądać trzeba, co jest w miarą uzasadnione w tym przypadku.


Właściwości Blood House Escape:

  • ciekawa przygoda w strasznym domu
  • wyszukiwanie przedmiotów, łamigłówki, zagadki logiczne i szyfrów
  • doskonały dźwięk
  • piękna grafika i atmosferyczne lokacje
  • nie bardzo wysoka trudność
  • żadnych zakupów w grze
  • możesz pobrać i grać za darmo


Wady Blood House Escape:

  • dużo reklamy
  • brak fabuły

Wynik: doskonała gra z zadaniami, która chociaż trochę ale wybija się z zwykłego łożyska, które już nudzi, więc jeśli nie boisz się krwi i lubisz zagadki — pobieraj!


Reklama

Pobierz Blood House Escape 1.03 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.03 (8)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:36
rozmiar 49.66 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(27)
4.14★ 82.88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/03 09:09
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |