Royal Protectors
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gatunek Tower Defense regularnie zasila się czymś nowym, ale jeśli zwrócić uwagę na nowości, to ostatnio coraz więcej uwagi do grafikę i inne załatwienie, a ot gameplay sztancuje się jak według szablonu, ale jednak jest kategoria graczy, dla których gameplay o wiele ważniejszy niż wygląd zewnętrzny i piękne menu, ta gra dla takich graczy, przy czym obrazek tu jest nie najgorszy, nie ma pikselu i temat retro ;)

Fabuła gry.

Tak, projektanci nie poleniuchowali i wymyślili króciutką fabułę, co bardzo cieszy. Więc, bronić nam trzeba królestwo, które zawsze z kimś walczy, ale dziś problemów mocno dodało się, ponieważ z niektórej Ciemnej twierdzy na was idzie dużo hołoty, orków i goblinów. Oni zubożają wszystkie otaczające ziemie i sieją chaos i śmierć. Nasze zadanie — bronić strategiczny ważny punkt i posuwać się do przodu w miarę przechodzenia, żeby bić się z głównymi złoczyńcami i uśmierzyć siły zła.

Gameplay.

Na pierwszy pogląd wszystko tu zgodnie z klasyką — miejsce, które wszyscy atakują, kręta droga i możliwość budować wieże. Tylko w nie jak w wielu, wieże można stawiać w dowolnym miejscu, plus do tego jest możliwość kupować wojska i stawiać ich bezpośrednio na drodze przeciwnika. Co spodobało się — końcowy punkt, który atakują, ma siłową barierę i też umie strzelać! To bardzo pomaga, ale nie warto relaksować, gra wszystko jedno jest skomplikowana!


Właściwości Royal Protectors:

  • stopniowy wzrost trudności
  • trzy rodzaje magicznych atak z różnymi właściwoścami
  • 26 trudnych poziomów
  • więcej niż 40 możliwości dla polepszania
  • 40 osiągnięć
  • grę można pobrać za darmo

Trochę o wadach.

W grze jest donat, który rozprzestrzenia się na kupowanie kryształów, ich można zarobić w grze, ale w takiej ilości, która nie pozwoli zrealizować wszystkie idei. W związku z powyższym, kryształy można kupić za realne pieniądze, albo kupić płatną wersję za sumę co nie przekracza 1$, tam nas czeka wszystko te same, ale będziesz miał już 1000 kryształów, co bardzo ulży życie na dużo poziomów naprzód. Ale jeżeli oni zakończą się, to nas czeka ten donat, jak i w bezpłatnej wersji.

Wynik: doskonała TD z możliwą do przyjęcia grafiką i ciekawą rozrywką, skomplikowana i, w skutek, taka, która zawiera niewielką ilość donata, przy czym proponuje nie najbardziej standardowy gameplay, który robi jej o wiele bardziej ciekawą od wiele analogów.


Reklama

Pobierz Royal Protectors 1.3.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (33)
Data umieszczenia 2017-03-19 08:57
rozmiar 25.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-03-19 11:00:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje VST Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/05 09:23
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |