Stick Squad 2 - Shooting Elite
4.4 (30)

Stick Squad 2 - Shooting Elite

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ta gra jest przedłużeniem, przy czym nie najbardziej logicznym, ponieważ pierwsza część nie różni się szczególną popularnością, ale będę spodziewać się, że projektanci skorygowały błędy z przeszłości i potrafili zrobić coś, co znajdzie więcej fanów w sercach potencjalnych graczy.

Gry z Stickmanom mają dużo zalet i wad, do zalet można odnieść doskonałą dynamikę i mechanikę bohatera, ale to więcej aktualnie dla sportowych gier, które trafnie są popularniejsze, a ot tematyka snajperów dla Atickmana nie jest bardzo idealną, ale jednak bardzo upraszcza opracowanie, co odkrywa nowe możliwości dla oparcia na inne silne strony, na przykład fabuła. W tej grze ona jest obecna — główny bohater przeżył atak terrorystyczny i postanowił się zemścić, co oczywiście sprowadza się do zniszczenia osobnych celi, rozbite na misji. Ale fabułę tak samo uzupełniły niewielkimi wstawkami z pięknie namalowanych komiksów, które i będą powiązywały misje między sobą, drobnostka, ale miło!

Oprócz nowej fabuły w drugiej części nas czekają nowe misje, więcej nowej broni i w ogóle wszystko, ponieważ grafika i załatwienie pozostały bez zmian. Co dotyczy zadań, to bardzo ucieszył ten fakt, że oni nie przekształcili się na jednostajny odstrzał przeciwników, tu są dialogi, które należy słuchać żeby zrozumieć, czego od nas chcą w teraz i rzeczywiście zadania są różne, co pozwoli przejść grę na jednym tchnieniu, dobre, że pobrać jej można bezpłatnie. Co się nie spodobało — tłumaczenie. Jeżeli opis misji jest bardzo ważny, to projektanci uwzględnili konieczność tłumaczyć jego różnymi językami, z angielskim tu wszystko w porządku, on jest normalny, a, na przykład, rosyjskie tłumaczenie jest straszne!

Właściwości Stick Squad 2 — Shooting Elite:

  • 20 nowych lokalizacji
  • więcej niż 40 misje
  • wiele nowej broni
  • masz możliwość polepszać broń
  • wiele niebezpiecznych i stresowych sytuacji
  • gra jest bezpłatna


Wady gry Stick Squad 2 — Shooting Elite:

  • tłumaczeniem zajmował się nie człowiek, albo człowiek z niezgrabną wiedzą języka
  • w grze jest reklama, którą można wyłączyć za niewielką płatę

Wynik: załatwienie dla snajperskiego tematu tu może i nie bardzo idealne, ale jednak gra jest ciekawa i wszystkim, kto lubi strzelać ona na pewno spodoba się!


Reklama

Pobierz Stick Squad 2 - Shooting Elite 1.3.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (1003003)
Data umieszczenia 2016-12-22 09:13
rozmiar 33.32 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Ikarus → PUA.AndroidOS.RevMob

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-12-22 11:15:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
4.42★ 88.35%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/06 10:38
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |