Ashoka: The Game
3.6 (89)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Szczerze mówiąc, do strzelnic już przyzwyczaiłem się, dawno stało się zrozumiale, jakie oni mogą być, jakie dobre tak i złe, jakie nudne, a jakie — porywające, jakie oni zrobili kroki naprzód żeby modernizować zabawowy proces i wnieść chociaż jakąś różnorodność, więc główne pytanie tej gry — czy ten to wypadek?

Dobry i piękny pomysł, w przeciwieństwie do realizacji...

Na pierwszy pogląd może pokazać się że gra Ashoka : The Game ma dużo czego ważnego dla ogólnej miłości i czci, na przykład jeśli spojrzeć na obrazy, to zobaczymy piękny obrazek, ciekawe środowisko przyrodnicze, przyjemne przyciski, co przećwiczyło, i dużo innego, gra rzeczywiście wygląda pięknie i ma dobrą animację. Oprócz tego tu jest fabuła, która opowie smutną historię o rodzinie władców, których powaliły skazując na żebracze życie w lasach gdzie im należało ukrywać swoje pochodzenie i brawy powrót dojrzałego syna króla, który przyszedł właśnie wtedy, kiedy zagrażało niebezpieczeństwo dla Państwa przez najeźdźców. Czy to nie jest ciekawe?

Tylko kiedy zaczniesz grać, dosłownie przez dwie, maksimum pięć minut zrozumiesz, co tu nie tak...

Żal, smutek, rozrywka.

Niezależnie od tego, kto i co mówi, ale praktyka dawno udowodniła, że w grach jednak najważniejszą rolę ma rozrywka, nie ważnie jaka grafika, nie ważnie jaka fizyka, nie ważnie załatwienie, ludzie gotowe cierpieć donat, błędy, oszustów i mnóstwo innej niesprawiedliwości dla rozrywki. On i tylko on jest podstawą gier, które wypuszczały 20 lat po temu, kiedy nie było pięknej grafiki w zasadzie! I co z nią w tym projekcie? W ogóle nic zwłaszcza strasznego, ale on jest na tyle nudny i tego samego typu... co przypomina film „Dzień świstaka”, ponieważ znów i znów, i znów będzie odbywać się wszystko to same. Piękne lokacje praktycznie nie zmieniają się, wszyscy przeciwnicy również, mechanika ruchów jest dobra, ale u wszystkich jednakowa, nasz bohater też cały czas czyni jedno i to samo, co składa się z małego zestawu ruchów ...

Wynik: wiem, że wiele osób chce pobrać tę grę i pobierze, ona jest bezpłatna, co prawda z donatem, ale jednak. Ale nie wiem, jak dużo ludzi będzie grały do jej chociażby pół godziny... Pomysł tu jest doskonały, załatwienie i animacja też, lecz rozrywka denerwuje na 100% przerywając wszelkie pozytywne cechy gry.


Reklama

Pobierz Ashoka: The Game 3.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 3.0 (3)
Data umieszczenia 2015-07-14 05:26
rozmiar 44.39 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-07-14 08:27:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(89)
3.61★ 72.18%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/07 08:53
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |