Kiwi Wonderland
3.7 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Fabuła o tym, że ktoś chce latać, a nie może mi już wiadoma, ale to jednoznacznie było dawno i dokładnie nie biegacz, toż ptaszek Kiwi, która zechciała latać żadnego negatywu nie wywołuje, nawet przeciwnie! A ot tobie trzeba jej aktywnie pomagać, ale wiem, że lubisz runner!

Niewielka, ale fabuła.

Jak już i było powiedziano, ta historia o ptaszku Kiwi, wołają która ma na imię Piksi. Kiwi spotykają się w Nowej Zelandii i latać nie umieją, tak zadysponowała przyroda, niestety skrzydła u ich nie są rozwinięte. Ale Piksie nie jest zwyczajna, ona chce latać i po woli losu popada do czarownego kraju, gdzie jej pragnienie wykonało się! Co prawda czarowny kraj zaledwie sen, ale chociaż tak!

Magia nie jest magia, a latać potrafisz dzięki technicznym okładom, w szczególności za pomocą reaktywnego tornistra. Ponieważ gra jest biegaczem, to głównym twoim zadaniem jest przelecieć najdalej nie upadłszy i nie wbił się do różnych przeszkód. Wszystko ok, ale po drodze należy zbierać monety i drodze nie ma końca i kraju, więc na wytrzymałość, jak w klasycznych biegaczy. Kierowanie jest bardzo proste i czymś przypomina Retry, więc jeśli grałeś — przyzwyczaić się będzie prostszej. Zebrane monety zawsze można zużyć na coś cennego i pożytecznego, oprócz tego czasami popadają się przyjemne bonusy, które czynią postępy do przodu jeszcze prościej i bardziej przyjemnie.

Załatwienie w grze Kiwi Wonderland jawnie zasługuje pochwał, ponieważ grafika tu jest piękna, detali dużo, doskonały rysunek, całe wyraźne i w sumie z płynną animacją wrażenie na pięć! Oprócz tego grafika samodzielnie bardzo ciekawa, przerywniki, środowisko przyrodnicze i personaże jawnie z bardzo barwnego i posuniętego snu, w ogóle- wszystko super!

Właściwości Kiwi Wonderland:

  • piękna grafika
  • ładna gra
  • wygodna i łatwa obsługiwana gra
  • kolorowe postacie i światy
  • darmowa gra


Wady gry Kiwi Wonderland:

  • jest donat, ale bez niego można grać

Wynik: wspaniały i praktycznie bezpłatny biegacz, piękny i pozytywny, więc jeśli lubisz ich (a ich lubisz, wiem to), to pobierać obowiązkowo!


Reklama

Pobierz Kiwi Wonderland 1.2.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Thank you for making Kiwi Wonderland a great success with MILLIONS of sessions played, please enjoy this new update with more content, pickups and a brand new background!
- A nice new background
- Balancing
- UI fixes
- Fun new pickups
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (121)
Data umieszczenia 2015-05-19 03:50
rozmiar 49.79 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-19 06:51:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Funkoi LLC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
3.74★ 74.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/09 07:38
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |