Northern Tale 3
2.8 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W tej grze, sytuacja jest raczej dziwna, jak mogę odznaczyć, co najmniej ponieważ projektanci wypuszczają już trzecią część, co zgodnie z logiką rzeczy mówi o tym, że pierwsze dwie były dosyć popularne i ludzi wymagały jeszcze. Ale podobne wnioski okazały się nie poprawnymi, ponieważ jeśli sądzić za ilością pobierań innych części, to już około 100 tysięcy dla pierwszej części i 10 tysięcy dla drugiej...

Nie nazwałbym te dane wskaźnikami rehabilitującymi pojawienia trzeciej części gry, ale oczywiście projektantom projekt jest nie obojętny, więc nie patrząc na to, że oni jego będą podtrzymywać, pytanie polega tylko na tym, jak długo, zwłaszcza jeśli nowa część też nie uzasadnia się.

Północ, Wikingowie, zadania.

Jak już mógł zrozumieć, działania trzeciej części wciąż odbywają się na północy, gdzie panują Wikingowie i jest dużo zadań, wymagających decyzji, co i jest potrzebne od ciebie. Świat, w którym wszystko odbywa się ciekawe, nie jest gorszy niż w poprzednich częściach i nawet można odznaczyć, że grafika stanęła trochę lepsza, jeszcze gra jest widoczna tym że ona właśnie spokojna, od nas nie będzie trzeba szczególnego action czy pośpiech, tu wszystko miło i wnikliwie. Gameplay nie różni się od pierwszej czy drugiej części, więc jak wcześniej nas czeka rozległy zestaw poziomów, na każdym z których należy zrobić to czy inne zadanie. Niektóre zadania będą powtarzały się, niektóre różnić się, pracować będą przeróżni pracownicy ilość których będzie rosnąć w miarę przechodzenia. Wojownicy u nas też będą i oni obowiązkowo przydadzą się, bez wrogów w tych ziemiach nie może być, ale dla obecności wojowników trzeba specjalistyczne budowle, zresztą, szybko zorientujesz się, kierowanie i nawigacja w grze są doskonałe.

Właściwości Northern Tale 3

  • 50 poziomów
  • świetna grafika
  • dużo kolorowej ziemi
  • możliwość zapobiec wojnie i wykonać wszystkie postawione zadania
  • znajdź nowych przyjaciele
  • możesz pobrać i grać za darmo

Trochę negatywu.

Oprócz rzędowych technicznych problemów, którzy projektanci obowiązkowo skorygują, warto rozumieć, że gra jest dystrybuowana w formacie Freemium, co jest chytrą nazwą obecności donata, ale to nie obowiązkowo.

Wynik: gra jest piękna i przyjemna, dosyć ciekawa i nawet wciągająca, mi trudno powiedzieć dlaczego właśnie pierwsze dwie części okazały się niezbyt popularnymi, ale logika śledzi się wyraźna — pierwsza część — pewny gameplay i konieczna popularność, druga część, która jasno nie różniła się, tylko zadaniami — upadek w 10 razy, wreszcie trzecia część, gdzie znów wszystko takie same, nie trudno domyślić się że bez kapitalnych przemian albo potężnej reklamy popularność nie wzrosnie, nie patrząc na wszystkie zalety.

Uwaga! Do gry należy pobrać Cash, rozmiar duży (więcej 400 Мб), umieszczać tu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Northern Tale 3 1.1.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Thank you for playing our games!
Our team is working on improving the games every day. We regularly release updates to make our games even better for you.

Each new update includes enhancement to improve game performance and stability, new functionality and even more enjoyable gameplay.

In this update:
- Improved game performance
- Updated saving system of different difficulty levels.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (35)
Data umieszczenia 2019-02-22 03:59
rozmiar 8.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

rozmiar 444.08 MB
Data umieszczenia 2015-03-10 07:33
Wszystkie aplikacje Qumaron na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
2.77★ 55.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/10 16:26
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |