King Racing 2
3.8 (31)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Po wiośnie projektanci coraz więcej zaczęli zwracać uwagę do klasycznych gatunków i ot dla nas pojawił się nowy wyścig, który zaproponuje przejść po malowniczych trasach, rozproszonym na całym świecie. W zasadzie, co może być bardziej znane niż samochód, droga, mini-mapa w rogu ekranu, kilka reżimów gry, policja na drodze... brzmi pięknie!

Jeśli ktoś grał w pierwszej części, która była niezbyt popularna, to mógł zauważyć, że grafika, fizyka i w ogóle gra w ogóle nie zamieniła się. Czy jest to tak źle? To okropnie! Ponieważ nawet jeśli nie czepiać się do fizyki, którą po prostu wyrzucili z wyścigu, to grafika... ona jak była straszna, tak i pozostała. Przy czym to nie ten wypadek, kiedy grafiką zaofiarowały na korzyść wydajności, to ten wypadek, kiedy tekstury okropne, rysunek nie ma ruchu i trafik wyskakuje na pustym miejscu, kiedy wszystko rozmyto i właśnie wtedy, kiedy trudno znaleźć człowieka, który jest gotowy pogodzić się z tym. Oprócz tego można śmiało powiedzieć, że gra w niektórych momentach kopiuje słynne i popularne projekty, na przykład Asphalt, Real Racing... i niektóre jeszcze. Przy należnej realizacji to był by problem wyjątkowo projektantów, a gracz byłby zadowolony, ale w naszym wypadku to wygląda jak znęcanie. Oprócz innego w grze jest donat, co w ogóle poraża, ponieważ wlecą na jego tylko dzieci, których z niezrozumiałych przyczyn wygląd zewnętrzny gry może nie interesować.


Właściwości King Racing 2:

  • cztery tryby gry
  • klasyczne podejście
  • znane modele samochodów
  • możliwość tuningować ich
  • trasy są umieszczone w różnych częściach świata
  • darmowe gry


Wady King Racing 2:

  • straszna grafiki
  • irytująca muzyka
  • donat

Wynik: przy obecności dobrej grafiki (nie lepszą, nie topową, nie rewolucyjną, a mianowicie prosto dobrą), gra może mieć szansę na sukces i popularność, przy teraźniejszej sytuacji to jest mało wiarygodne.

Z tą grą należy pobrać Cash, drogę : sd/android/obb


Reklama

Pobierz King Racing 2 1.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.1 (12)
Data umieszczenia 2015-03-31 03:09
rozmiar 18.33 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-14 15:51:11
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Dostęp do urządzeń peryferyjnych.

HARDWARE_TEST

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 73.63 MB
Data umieszczenia 2015-03-10 08:09

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
3.8★ 76%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/10 17:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |