Angry Birds Stella POP!
3.1 (11)

Angry Birds Stella POP!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wiele fanów już zaczęło chować klasyczną wersję gier Angry Birds, które są ograniczony niewielkimi sezonowymi aktualizacjami, a nowe gry stanęły zasadniczo różnić się, pojawiły się wyścigi Angry Birds Go!, biegacz Angry Birds Transformers i niektóre inne gry, które bardzo popularne, alenie są na takim poziomie, jak klasyka...

Ale w Rovio znają swoją sprawę i zrobiły śmiały krok — wypuściły nową część, przy czym z bohaterami wariacji „Stella”, która też nie była bardzo popularną. Przy czym nie bardzo zmieniły zabawowy proces, trudno powiedzieć coś z lepszej czy gorszej strony, setki milionów fanów rozwiążą to zagadnienie za mnie.

Wszystko nowe — dobrze zapomniane stare.

W Rovio zawsze różniły się wiernością tradycjom i bardzo poprawnym podejściem do realizacji gier, które są znajome wielu ludziom już dawno. Dla wielu projektantów wypuścić biegacz, lub wyścigi, lub analog Flappy Birds jest dużym problemem, ponieważ gra powinna być lepsza niż oryginał albo zasadniczo różnić się, w naszym wypadku popularność pokazuje że u Rovio najczęściej wychodzi lepiej... Oczywiście ogromną rolę gra i popularność marki firmowej i ogromne audytorium i możliwość reklamować swój produkt w swoich grach, gdzie grają setki milionów, ale w jakości i poprawnej realizacji nikt i nigdy wyprzedzić ich nie może. Więc przyjmujemy nową grę radośnie i z wielką nadzieją.

Teraz odradzać postanowiły temat z kulkami, ponieważ słynną procę usuwać nikt nie zechciał, ale teraz należy strzelać po kulkach... dosyć zwykle i niezwykle jednocześnie, ale co jest najważniejsze — wesoło, soczysto i przy współudziale wszystkich już znanych bohaterów.


Właściwości Angry Birds Stella POP!

zwykła proca, ale z innej perspektywy

znajome postacie

akcja gry miesza się z łamigłówką

piękna muzyka

świetna grafika

przewiązywanie do usług cloud computing

jak zawsze — za darmo

O wadach mówić tu jest bardzo skomplikowano. Technicznie ich nie ma i nie było nigdy, wszystko tu naprawdę i całkiem indywidualnie. Mi się nie podoba seria gier o Stełle, chociaż obiektywnie nie mogę to wyjaśnić. Ale miliony nie zgodzą się, więc nie będziemy zwracać na to dużo uwagi;)

Wynik: świeża nowość, która powinna i okaże się na ogromnej ilości tabletów i komórek, spodziewam się i wam ona spodoba się, ponieważ Rovio to jeden z lepszych projektantów mobilnych aplikacji, jak oni będą pracować bez naszego wsparcia?


Reklama

Pobierz Angry Birds Stella POP! 3.85.0 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
NEW LEVEL PACKS! 40 new brain popping levels to solve!
-Stay up to date on POP!’s Facebook page: https://rov.io/ABP_FB
informacje ogólne
wersja 3.85.0 (1602153675)
Data umieszczenia 2020-10-10 05:39
rozmiar 88.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
3.08★ 61.55%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/15 07:56
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |