Cheeky Runaway From Jail
4.8 (12)

Cheeky Runaway From Jail

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Projektanci gry — Shoot Apps Ltd już znajome nam dzięki grze Bojowe Czołg, która okazała się nie bardzo popularną, ot oni i postanowiły odejść od tematu pojazdów opancerzonych, ale od strzelania rezygnować nie zechcieli, więc grę Cheeky Runaway From Jail można śmiało odnieść do gatunku arkadowego strzelania, która spodoba się wielu amatorom bezprawia i chaosu.
Sytuacja z naszym więźniem już wiadoma — był wniesień wyrok (jaki nie wiadomo), według którego on utrafił do jednego z najbardziej mrocznej i ochranianej więzieni. Nasz bohater z wyrokiem jest nie zgodny (bywa takie) i decyduje uciec z tego miejsca dowolnymi dostępnymi sposobami, których okazuje się nie bardzo dużo.

Gra jest rozbita na poziomy, cel na każdym — uciec z pomieszczenia, znaleźć klucz i usunąwszy wszystkich ochroniarzy czy specnazu (na wysokich poziomach), dobrze, że będziesz miał broń, spodziewam się, że jak jego wykorzystywać nie powstanie pytania.

Grafika w grze jest dobra, ale zrealizowano wszystko w formacie 2D, więc szczególnej chytrości na poziomach nie warto czekać, przeróżne szuflady można wykorzystać jako schronienie w czasie strzelaniny, beczki z paliwem dla potężnych eksplozji niszczycielskich wrogów w dużej ilości i w ogóle to jest wszystko, zwykła gra akcji i nić więcej. Lokacje będą rozmaite, więc denerwować nie będą, a duży wybór broni i nieliczna chytrość pomagają przyciągnąć gracza w rozrywkę.

Właściwości gry Cheeky Runaway From Jail:

  • dobra grafika
  • dużo różnych broni
  • prosta i zrozumiała rozgrywka
  • poziomy są z rosnącym stopniu trudności
  • można pobrać grę za darmo


Wady gry Cheeky Runaway From Jail:

  • kierowanie nie jest najbardziej wygodne, nie ma możliwości go zmienić
  • obecna reklama

Wynik: ze względu na fakt, że gra jest bezpłatna i bez donata ilość pretensji bardzo szybko zmniejsza się, ale z kierowaniem dokładnie należy coś zrobić, grać po prostu niemożliwe. Z innej strony, jeśli potrafisz do niego przyzwyczaić się, to otrzymasz całkiem dobrą grę z dużo ilością ciekawych poziomów.


Reklama

Pobierz Cheeky Runaway From Jail 1.4 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2015-04-21 03:26
rozmiar 49.96 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.84★ 96.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/19 08:00
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |