LEGO® Marvel Super Heroes
4.1 (340)

LEGO® Marvel Super Heroes

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W komiksach Marvel wystarcza dużo różnych bohaterów, które sympatyzują milionom dzieci i dorosłych, oczywiście że w Lego nie mogły nie myśleć o tym i stworzyły mnóstwo konstruktorów na dany temat. Co jest zwyczajnym — za konstruktorami poszła i gra, napełniona nie tylko bohaterami, detalami i działaniami, które rozwijają się w świecie Marvel. Najpierw gra pojawiła się na konsolach i PC, ale z czasem była adaptowana i dla mobilnych urządzeń, fabuła i rozrywka, na szczęście, nie bardzo zmienił się, zmieniła się grafika i w całości było przerobiono kierowanie, co nie dziwi.

Każdy poziom gry jest dużym pobojowiskiem, na którym należy walczyć z każdym przeciwnym i bliżej do końca zwyciężyć bossa. Oprócz walk nam zaproponują wykonywać fabularne zadania, postęp których i pozwoli odkrywać nowe zadania. Każdy poziom przypuszcza uczestnictwo dwóch super bohaterów których wybierasz sam, przy wyborze nie zapominaj, że każdy ma swoje unikalne siły, znane wszystkim z komiksów i filmów. Oprócz nowych poziomów, będziesz odkrywać i nowych bohaterów, więc bliżej do połowy gry potrafisz zebrać już cały zespół, starając się zakończać poziomy różnymi bohaterami.

Właściwości gry LEGO® Marvel Super Heroes:

  • więcej niż 90 personaży... solidnie!
  • 45 poziomów z bossem na każdym
  • dziwne super siły, o których nie zapomniały
  • dużo bojowych umiejętności i chytrości
  • są specjalne wypróbowania dla tych, kto pragnie otrzymać bonusy
  • kilka wariantów kierowania

Więc czego można chcieć jeszcze?

Gra okazała się fascynująca i jakościowa, nie zła grafika i wygodne kierowanie, rozmaity gameplay i duży wybór bohaterów... tylko jeden problem, który nie spodoba się wielu ludziom — gra jest płatna. Jej cena jest 5 dolarów, co jest nie mało i nie kasuje donata, który tu też obecny... Co więcej, pobrać próbną wersję, żeby sprawdzić zgodność ze swoim urządzeniem nie można.

Wynik: przyjemna, oryginalna, ciekawa ale płatna gra, która mogłaby spodobać się wielu ludziom, którzy lubią jak komiksy, tak i konstruktor... Możemy tylko spodziewać się na rabaty albo pojawienia bezpłatnej wersji.


Reklama

LEGO® Marvel Super Heroes dla Karbonn smart A51

Ocena:

(340)
4.14★ 82.85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/19 10:04
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |