MiniDrivers
4.2 (18)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Bohaterzy tego wyścigu czymś przypominają chłopaczków z kreskówki South Park, ich głowy są takie same okrągłe i współmierne z środowiskiem przyrodniczym, ale to nie przeszkadza im jeździć na bolidach, stwarzając szybkościowe współzawodnictwa! Warto cieszyć się, ponieważ dziś i możemy stać się uczestnikami tych wyścigów.

Wyścigi będą rozwijać się na klasycznej fabule — są etapy, są rywale, cel — przyjechać pierwszym. Startowa maszyna, jak zawsze, okaże się najtańszą i powolną, więc zdarzy się bardzo postarać się, teoretycznie to może być, ale w tych wyścigach jest możliwość przechylić powodzenie na swoją stronę grając brudnie. . Nie trudno się domyślić, nie jest to symulator, to arkada z elementami akcji, więc zamrażaj przeciwników, podrzucaj im pod koła opony, taranuj ich i tylko tak wyjdzie przyjechać się do finiszu w pierwszych rzędach. Uszkodzenia tu są nie przewidziane, ale jeśli wyleczysz z trasy, to szybkość tracisz i zostajesz zmuszony rozganiać się na nowo, co bardzo pogorsza wynik.

W grze wam zaproponują dwa dziesiątki rozmaitych tras, znajdujących się na całym świecie, w Ameryce, Anglii, Australii i dużo gdzie jeszcze, ale ich łączy jedno — oni są skomplikowane i ze stromymi skrętami, dlatego z jednej strony jechać będzie trudno, z innej strony będzie więcej możliwości zrobić bezeceństwo rywalom. Ale wziąwszy kilka zwycięstw, potrafisz zużyć zarobione pieniądze na modernizację samochodu, to trochę ułatwi twoje życie i przyda nowych sił na nowe działania. Przy czym tu są i pogodowe warunki, które musisz brać pod uwagę, pod deszczem jechać będzie bardzo trudno i to cieszy, ponieważ podobne przemiany w zachowaniu samochodu można zobaczyć bardzo rzadko w wyścigach.

Ale nie wszystko tak idealne, jak się wydaje.

Gra MiniDrivers ma jawne wady obejść które stroną dokładnie nie można. Na przykład grafika, widziałem dużo gier z grafiką nie lepszej jakości, ale tu to jakoś wpadło w oczy, problem polega w modelach, które słabo wygładzone i widzimy niezręczności i piksele. W grze jest donat, ale to zjawisko i jest zwykłe, ale jednak negatywne. No i wreszcie kierowanie, jego zrobiły kilku rodzajów na wybór, ale tak i nie potrafiły zrobić chociaż jedno, które okazało się by wygodnym.

Wynik: jeśli podprawić grafikę i zrobić normalne kierowanie — wszystko będzie super, ale teraz gra z naciągnięciem otrzymuje cztery z tłustym minusem, nie więcej.


Reklama

Pobierz MiniDrivers 7.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Major update to the 2016 season minidrivers
- 2 new cars.
- 1 new track.
- 120 new levels (2 championships).
- All cars updated.
- Updated then season mode.
- Everything is ready for the new calendar in the online serie.
informacje ogólne
wersja 7.1 (64)
Data umieszczenia 2016-03-14 05:09
rozmiar 20.17 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Zillya → Adware.BrowseFox.Win32.135639

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-03-14 07:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
4.19★ 83.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/20 08:20
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |