Tap Dots
4.5 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Clicker to bardzo rozpowszechnione zjawisko na android, praktycznie idealny gatunek! Żadnej fabuły, żadnej rozrywki — tykaj w ekran i bądź szczęśliwym! Właśnie z takiej kategorii gra Tap Dots, nazwa której jakby od razu wskazuje na to, co odbywa się ;)

Ale czy potrafi ta gra zmusić przekłuwać dziurę w ekranie twojego smartfona czy tableta? Zobaczymy...

Prościej nie bywa.

Treść gry sprowadza się do konieczności nacisnąć na punkt, który pojawi się na zabawowym polu. Oprócz niego mogą pływać i inne elementy żeby odwrócić twoją uwagę, ale ich należy ignorować, nie więcej. Trudność procesu polega na tym, że kliknąć należy za 5 sekund... Czasu niby dużo na jeden click, ale od razu pojawi się następny punkt i czasu tobie dodadzą już nie 5 sekund, a mniej. W wyniku niewielkie zahamowanie doprowadzi do tego, że czas zakończy się i będziesz przegrywać. Więcej tego, punkty mogą pływać i dynamika gry będzie zwiększała się z każdym razem.

Załatwienie.

Jak już mówiłem, tu panuje minimalizm, faktycznie nic zbędnego. Jednotonowe tło, punkty, numerki... Wygląda całe to przyjemnie i doskonale uzupełnia się dobrą muzyką w tłe, co zaspokaja i rozluźnia twoją uwagę. Oprócz tego, gra absolutnie bezpłatna, tu nie ma donata i jakichkolwiek innych kupn, dlatego pobierajcie i rozkoszujcie się jeśli ten gatunek spodobał się.

Wynik: gra Tap Dots to typowy przedstawiciel gatunku clicker, prosty i przyjemny zewnątrz. Ze względu na ten fakt, że on jest bezpłatny, a grać można praktycznie w nieskończoność (skrajny możliwy rachunek — 1001), to mi on widuje się jak idealnym sposobem spędzić czas bez zbędnych komplikacji. Ponadto, jest wiarygodność, że przy należnej popularności projektant dodadzą do gry niektóre reżimy, które potrafią urozmaicać proces.


Reklama

Pobierz Tap Dots 1.0.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1000000)
Data umieszczenia 2015-03-23 12:56
rozmiar 10.94 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-03-23 14:57:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.48★ 89.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/24 07:52
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |