Ultimate Truck Siumlator HD+
4.4 (58)

Ultimate Truck Siumlator HD+

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra Ultimate Truck Siumlator HD już w samej nazwie odnosi się do gatunku gier fabularnych, co przypuszcza dużo ważnych momentów, którzy projektanci musieli dotrzymać się, ale tego nie zrobili, dlatego od razu powiem — na pełną symulację możesz nie liczyć. W każdym razie, to nie wyścig, nie runner, a mianowicie możliwość opanować kierowanie ogromnej ciężarówki, co potrzebuje ogromnej cierpliwości, co najmniej.
Dziś zdecydowałem zacząć z dobrego, więc to jest to!

Symulatorów dla android nie dużo, więc każdy nowy, jak również gra Ultimate Truck Siumlator HD — szczęście! Szczególnie jeśli w tej grze piękna grafika i fizyka. Tu z tym problemów nie ma, wszystko na wyższym poziomie! Poziomów dużo i niby jak jest gdzie zastosować wszystkie umiejętności, cierpliwość i koncentrację, ale...

Coś poszło nie tak.

Pomimo oczywistych zalet gry wrażenie ona zostawiła negatywne, i dlaczego? Pobrawszy grę, dostajesz się na pierwszą misję gdzie należy parkować się... tak, potrafisz wszelkimi sposobami rozpatrzyć ciężarówkę i nacierpieć się z kierowaniem, ale to nudno! A drugą misję prosto tak już nie otrzymasz, ponieważ za wszystko inne w grze należy płacić. Coś około jednego dolara za każdy poziom... być może w płatnych poziomach wszystko będzie bardziej ciekawe.

Dalej — kierowanie, nie żartowałem, kiedy powiedział że będziesz cierpieć, kierować tu skomplikowano. Ktoś powie, że to normalnie dla symulatora, ale jestem zgodny kiedy problemy powstają z powodu zachowania samochodu, a tu oni z powodu krzywego kierowania. Ponadto, gra niby jest symulatorem, a układ kierowniczy tu nie jest obecny. Dużo różnych kamer też trochę rozwiewają treść symulatora i w ogóle gra postrzegana bardziej jako „kolejne problemy z dużą ciężarówką”, nie inaczej.

Wynik: może główną silną stroną gry Ultimate Truck Siumlator HD jest grafika i to trudno zaprzeczyć, ona tu bardzo dobra! Fizyka w ogóle też dobra i tak, po mechanice zachowania to podobnie do symulatora, a ot wszystko inne szybciej rozreguluje, ale dla ogólnego rozwoju rekomenduję pobrać grę bezpłatnie i skończyć chociażby pierwszą misję.


Reklama

Pobierz Ultimate Truck Siumlator HD+ 1.9 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Stability optimizations and fixes in version.
Thank you for playing UTS HD+!
informacje ogólne
wersja 1.9 (19)
Data umieszczenia 2015-03-29 20:55
rozmiar 22.45 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-03-29 23:57:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(58)
4.38★ 87.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/03/30 06:53
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |