Shadow Realm
3.9 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gry, załatwienie których wytrzymano w stylu cieni już nie po raz pierwszy nam spotykają się, z nielicznymi wyjątkami takie podejście mi zdaje się chałturą, ale ludziom podoba się, oprócz tego, oszczędzanie na teksturach i wyrysowanie personaży daje dużo możliwości dla stworzenia dynamiki i podobnych niuansów, dlatego popatrzymy co wyszło teraz

Ponownie RPG na platformie.

Wydaje się, żeby chociaż jakoś urozmaicać zabawowy proces, ponieważ można powiedzieć, że to slasher, projektanci zdecydowali dodać elementy gier fabularnych, nie można powiedzieć że tak dużo, ale to rzeczywiście trochę pomaga i podtrzymuje interes do gry, ponieważ wygląd zewnętrzny tego zrobić nie może tego zrobić. Z fabułą coś wymyślać na żal nie zaczęli, dlatego po prostu trafisz do świata, gdzie właśnie ciemność przystąpi do swoich praw i zaabsorbuje wszystko żywe, oczywiście, twoje zadanie — zatrzymać ciemność.

Zamordowawszy kolejną falę wrogów będziesz otrzymywać pieniądze i inny bonusy, którzy zawierają jak broń, tak i pancerz z biżuterią. Każdy bohater ma swoje unikalne ataki, które są realizowane przez kombinacje klawiszy, praktycznie jak w MK ;)

Warto również zauważyć, że polepszyć swojego bohatera możesz absolutnie w dowolnym parametrze, bądź to jakaś założona na niego rzecz, albo szkodę, którą nanosisz ciosami, w ogóle — będzie czym zająć się.

Właściwości Shadow Realm:

  • kilka bohaterów na wybór, każdy z nich ma unikalne zdolności
  • ponad 200 różnych wrogów
  • 50 elementów wyposażenia
  • ponad 70 poziomów
  • można grać bez Internetu
  • ciekawy design z „cieniami”
  • możesz pobrać grę za darmo

Wady gry Shadow Realm:

  • grafika nie są imponująca, dobra, nie więcej
  • donat który chce dużo twoich pieniędzy

Konkluzja: świetna gra, ale nie dla wszystkich. Jeśli grafika i rysunek dla ciebie nie jest najważniejszą rzeczą w grze, kochasz walki w stylu klasycznych slasherów, to tak, ta gra Ci się spodoba!


Reklama

Pobierz Shadow Realm 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2015-04-01 09:38
rozmiar 49.55 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-14 18:51:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.93★ 78.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/02 07:36
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |