Disk Revolution
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Jak i należy renneru, gra Disk Revolution nie ma fabuły, lecz ma dosyć obiektywną nazwę, dużo czego o grze mówi. „Disk” mówi nam o tym, że kierować należy dyskiem, co jest prawdą, a „Revolution” napomyka na to, że działanie będzie odbywało się gdzieś daleko w przyszłości, o czym nie wiadomo, ale lokacje są futurystyczne i zalane światłem neonowym, tak że i z tym sprzeczać się nie zdarzy się. Biegać zdarzy się jak zawsze po nieskończonych jaskiniach, które są napełnione masą elementów, stworzonych żeby przeszkadzać, dlatego uwaga, reakcja i trochę powodzenia to wszystko czego potrzebujesz.

Polityka monetyzacji u projektantów okazała się dosyć humanitarną, oni wypuścili dwie wersje gry, jedną w całości bezpłatną i bez donata, ale ona z reklamą i nie da pełne spektrum możliwości, ale całkiem jest w porządku żeby grać i tym więcej zrozumieć, podoba się ta gra czy nie. A druga wersja — płatna, objętość możliwości jest już pełna, donat jest, reklama też jest, cena około 3 dolarów. Szczerze mówiąc, nie bardzo mało za dobry, ale jednak zwyczajny runner.

Gameplay gry Disk Revolution trochę zdziwił, co najmniej zaproponowawszy nie najbardziej standardową decyzję dla runnera. Najpierw wszystko dosyć prosto, kocisz się i wymigujesz się, a potem kamera może zmienić się i zetkniesz się z ścianami, co zwiera się, zdarzy się obniżać szybkość żeby nie wbić się zawczasu. Niby drobnostka, a gameplay mocno zmienia się przez to, w ogóle poważam runnery w których jest chociaż jakaś możliwość hamować. Do tego że, na tym komplikacje nie zakończają się i przedłużą dziwić nowymi trudnościami w miarę przechodzenia, czyniąc grę coraz bardziej skomplikowaną. Dla obrony swojego dysku na zarobione punkty potraficie kupić tarczę i polepszać jego, to mocno pomoże na niektórych poziomach, gdzie uniknąć rzadkiej styczności nie daje się. Tak samo dla zabawiania dysk będzie przelewał się przeróżnymi kolorami neonu, a w pełnej wersji potraficie pomalować go do swoich potrzeb.

Wynik: gra Disk Revolution to doskonały runner, który daje nam możliwość wyboru i umieścić go na poziom z wieloma hitami gatunku, jedyny minus, oprócz obecności płatnej wersji, mogę odnieść do graficznej składowej i załatwienia w ogółe, które mogą wydawać się bardzo skromnymi i gburowatymi... Ale spodziewam się że dla większości proces gry — to jednak główne.


Reklama

Pobierz Disk Revolution 3.5 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Visual improvements , and 99 diamonds free every day .
Bugs and errors fixed now all runs perfectly.
informacje ogólne
wersja 3.5 (17)
Data umieszczenia 2015-06-16 04:41
rozmiar 25.03 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-06-16 07:48:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/05 07:07
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |