Corridor Z
4.3 (29)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Czego tylko nie robili z runner’ami, ale naprawdę wybitnego dawno już nie wychodziło, wydawało się, że już skosztowały wszystko co można, ale tu wyszła gra Corridor Z!

Po nazwie możemy szybko zrozumieć, że chodzi o zombie i tak jest, plus gra przypuszcza bieganie po korytarzach... Tak też jest! Powiem nawet więcej, większość tego, co dzieje się w grze jakoś, ale

Przeciwny gameplay.

Ten runner jest dokonany w 3d, a główny bohater — zwyczajny człowiek, tak że porównywać będziemy z analogicznymi. Więc, co że jest zwykłego w 3d z człowiekiem, co biegnie? Ogólnie, wszystko dosyć prosto, całą grę patrzycie na jego tył, on dokądś biegnie z powodu że należy zdążyć czy dogania ktoś, przed wami dużo przeszkód, złamań i podobnych rzeczy. Ale ktokolwiek w ogóle zastanawiał się o tym, że nie może być takiej ilości przeszkód w rzeczywistości? Właśnie projektanci i zdecydowali zrobić wszystko obrotnie!

Akcja odbywają się w szkole, w której podczas zombie-apokalipsy okazało się troje osób, które wyżyły, — dwoje różnopłciowych cywilnych i wojskowy, za każdego z bohaterów wam i należy grać. Jak już mówiłem, tu wszystko logicznie, dlatego waszym bohaterom zdarzy się biegać po szkolnych korytarzach od zombie. A jakie mogą być przeszkody w korytarzach? W ogóle żadnych, co i jest brane pod uwagę :)

Najbardziej niezwykłe, że od razu zauważycie — bohater będzie biegł na Ciebie, będziesz widział jego z przodu i zombie, którzy dogania jego, za plecami. Przeszkód rzeczywiście nie ma, oprócz skrętów, tu należy zwracać uwagę na zielone szyldy formatu „Wyjście”, które będą wskazywać do której strony powrócić. Ale zombie biegają szybciej niż ty, dlatego przeszkody dla nich zdarzy się stwarzać tobie — zrzucać szafy, które stoją przy ścianach, rury z góry, stelaże i inne, co może zwolnić zombie. Czasami można dobrać pistolet i strzelać w nich, też czasem pomaga, ale jednak odbyć się od stałego uczucia prześladowania nie da się.

Tak samo biegi nie są nieskończone, gra jest odseparowana na poziomy, każdy nowy zdarzy się przebiegać za nowego bohatera, co też logicznie, trzymając razem oni spełniają zabiegi od jednego pomieszczenia do innego, poruszając się przez historie.

Grafika w grze też bardzo ucieszyła, dobre detalizowanie, ciekawe fabularne komiksy, przepiękna fizyka i animacja, grzech prosić od runnera czegoś większego! Oczywiście w miarę przechodzenia gra będzie rozwijać się, u każdego bohatera pojawi się swoja fabularna linia, spróbuj dużo broni i spotkaj się z niebezpiecznymi bossami, i znowu, nie zapomnij, gra Corridor Z wyszła bardzo straszną, dokładnie odczuwasz jak prześladują Ci!

Nie zapomnij pobrać cache, rozpakować do katalogu archiwum: SD / Android / OBB

Wynik: nie chcę porównywać ten projekt z najpopularniejszymi przedstawicielami tego gatunku, ale na daną chwilę, osobiście dla mnie to faworyt wśród wszystkich runnerów. Gra bezpłatna, ale z donatem, który nie jest potrzebny dla pełnego jej przechodzenia, on po prosto może ulżyć twoje życie, nie więcej. Więc, zapisujemy grę do gatunku „must have” i pobieramy obowiązkowo, podtrzymujemy projektantów z Mass Creation i spodziewamy się na milionowe audytorium dla tej świetnej gry!

Nie zapomnij pobrać Cash, archiwum rozpakować do dyrektoriatu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Corridor Z 1.3.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
v1.3.1
- Missions balance adjustments
v1.3.0
- Extra missions (new classrooms)
- Stability fixes
- Crash bug fixes
v1.2.1:
- Awesome outfits for each of the characters
- Extra missions
- Stability fixes
v1.0.3:
- Much faster loading after launch
- Game balance adjustments and crash fixes
v1.0.2:
- Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (1401310)
Data umieszczenia 2015-10-10 03:01
rozmiar 29.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-10 06:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 76.54 MB
Data umieszczenia 2015-04-05 20:59

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(29)
4.32★ 86.31%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/06 07:56
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |