Battle Camp
4.4 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nowoczesne gry, zwłaszcza te, które produkują się na mobilne urządzenia, nie różnią się oryginalność, wszystko już nie ciekawe i zdziwić kogoś staje coraz bardziej skomplikowanie, co po wynikach doprowadza do obniżenia interesu i komplikacji wchodzenia do nowego gameplay, nawet i zwłaszcza jeśli on różni się od tych, którzy już nie interesują nikogo, ot taki zepsuty krąg wychodzi!

Ale jednak projektanci z PennyPop zdecydowali zrobić grę, która może jego rozerwać ten krąg, pytanie tylko polega na tym, na ile pewnie to wyjdzie i jak dużo ludzi odezwie się na taką awanturę. W grze Battle Camp: was czekają klasyczne smoki i nie najbardziej klasyczny, ale bardzo atrakcyjny gameplay, z którym ja i proponuję wam zapoznać się.
Fabuła gry praktycznie jest nieobecna, wszystko, co mamy — niewiadoma wyspa i dziwne potwory, który tam mieszkają, dobrze, że monstrów ogromna ilość, a wyspa jest ogromna, zajęcie możesz znaleźć sobie — to fakt. Z monstrami należy bić się, zajęcie to przypadło na szczęście drużyn rangerów, do których tobie i zaproponują wstąpić. Każdy ranger musi pragnąć stawać silniejszym i mądrzejszym, czym i będziesz zajmować się podczas bojów, klasyczne pompowanie, powiedzmy tak.

W grze dużo questów, za wykonanie których będziesz otrzymywać nagrody, ale każdy quest jest kolejną podróżą i kolejnym niebezpieczeństwem, tak że nie rozluźniajcie się. W prostym na pierwszy pogląd, gra odkrywa mnóstwo możliwości — bij się ze znajomymi, zajmuj się polowaniem albo wykonuj questy, w ogóle — rozrywek wystarczy dla wszystkich.

Funkcje Battle Camp:

  • walcz w trybie online i polepsz swój zespół potworów
  • zjednocz się i walcz się z innymi graczami w PvP
  • zbadaj ogromny świat gry
  • osobnie stwarzaj zespoły dla ​​lepszych wyników
  • zastanawiaj się nad wędrówki co najmniej na miesiąc do przodu
  • więcej niż 400 potwor z unikalnymi cechami
  • rozwijaj ich niepowtarzalny charakter
  • pobierz grę za darmo i ciesz się!


Wady gry Battle Camp:

Ponieważ tu rzeczywiście żywy świat, to bez internetu on istnieć nie będzie, więc dobre połączenie praktycznie jest obowiązkowe, jeśli że połączenie złe, to na ciebie czekają stałe ładowania i wygląda to nie w najlepszy sposób, niegatywnie odbijając się na zabawowym procesie.

Oczywiście, żaden on-line nie może być bez donata, który tu też jest i który dosyć uporczywy, chociaż i nie obowiązkowy.

Wynik: ta gra jest gotowa zaoferować przepiękny bojowy system, który jest przemyślany i to widać, jest gdzie można różnić się i jest równowaga, której w większości gier brakuje, a ogromny zabawowy świat stanie się drugą, nie mniej ważną przyczyną, zwrócić uwagę na tego przedstawiciela gier fabularnych.


Reklama

Pobierz Battle Camp 5.11.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
{RAID EVENT} DEFEAT GUYA AND SAVE THE WORLD FROM DESTRUCTION!

[NEW CONTENT] EARN AWESOME NEW VANITY ITEMS!

[NEW CONTENT] DISCOVER NEW POWERFUL MULTI-ELEMENT MONSTERS!
informacje ogólne
wersja 5.11.1 (2002294)
Data umieszczenia 2020-09-25 17:23
rozmiar 83.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje NEXT Music na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.35★ 87%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/07 06:37
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |