Escape Alex
4.9 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Indyjscy projektanci z Flatlad Studios wydali swoją pierwszą grę dla android, jak i trzeba było czekać, to okazał się runner, w bardzo nawet zwykłym wykonaniu. Poprzez połączenie gry można śmiało odnieść do platformówki, co nie przeszkadza jej być dynamiczną i dosyć porywającą.

Gry rozwija się w miasteczku Altanos, miejsce rozmieszczenia którego jest niewiadome, kiedyś miasto było słoneczne i pozytywne, ale teraz więdnie i wygląda szarym i nudnym z powodu przyjazdu kosmitów, którzy wyglądają jak czerwone kostki na ikonie aplikacji. W ogóle kosmity nie odgrywają szczególną rolę w fabule, to po prosto preludium do głównej motywującej frazy „A teraz musisz ratować się!”, co i uruchamia naszego bohatera na imię Alex.

Uratować się Alex decyduje po dachach domów, które stoją blisko siebie i jest możliwość skakać z jedną na drugą, co już jest trudnością, ale oprócz tego wam zdarzy się ratować się od kranów, które próbują zniszczyć te domy. Zdarzy się nurkować do portali, które będą przenosić ciebie do innego dachu i unikać kontaktu z czerwonymi kostkami, którzy czasami przelatują przez drogę.

Na tle będą błyski, najprawdopodobniej od błyskawic, ponieważ cały czas pada deszcz... Jeśli że to nie deszcz pada, a to nie błyskawice, to to jest prawdziwa apokalipsa, która objaśnia purpurowe niebo i nawet trudno powiedzieć, gdzie nasz bohater próbuje uciec, lecz czego chcieć od runnera? Najważniejsze — skaczcie, a reszta nie tak jest tak ważna :)

Gra jest załatwiona z jednej strony stylowy, z innej strony — prosto. Domy są bardzo podobne i mało czym różnią się, oprócz rozmiarów i obecności rynsztoków, szczególnego detalizowania tu nie ma, w cale wszystko niby w mgle, często na dachach możesz wypłukać zgraję ptaków, które w panice będą odlatywać. W każdym razie, gra jest bardzo dobrze postrzegana, oczywistych wad nie zauważyłem. Kierowanie w grze jest proste, które wraz z ciekawą grafiką i „skaczącym” gameplay’em zostawia tylko pozytywne wrażenie.

Do wad gry Escape Alex można zapisać tylko obecność reklamy, która w ogóle nie przeszkadza i niewielką ilość lokacji, ale pod warunkiem, że gra jest absolutnie bezpłatna i bez donata — praw czepiać się do tego u nas nie ma.

Wynik: dosyć oryginalny runner z dobrą realizacją, a jego pełna nieopłacalność musi zagrać ważną rolę w przyciąganiu dobrego audytorium.


Reklama

Pobierz Escape Alex 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2015-04-07 14:52
rozmiar 7.15 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-14 21:30:11
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.86★ 97.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/08 07:56
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |