Hot Zomb
4.3 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

To, że shooter o zombi już dawno nikogo nie dziwi, takich już bardzo i bardzo dużo, nawet gier takiego formatu dużo, większość z udanych obowiązkowo różnią się dynamiką, humorem i drajwem, który przyciąga i pochłania. Czy wyszło u projektantów z PlayMobileFree.com zrobić coś analogicznego? Sprawdźmy!

Jak już było napisano na samym początku, w ten raz walczyć należy z zespołem, zespół będzie składać się z trzech osób, a dokładnie trzech przyjaciele, które całkiem od niedawna utworzyły swoją grupę rockową. Jak to w ogóle stosuje się fabuły — nie wiadomo, ale jednak projektanci zrobiły na tym akcent. Jak pokazuje praktyka, wyżyły tylko wy, zapewne przeprowadzały próbę w jakimś szczególnym garażu gdzie wirus nie potrafił przeniknąć, natomiast teraz powinna odbyć się długa walka o przetrwanie. Tak czy owak, grupa powędrowała na swój pierwszy koncert i nie dojechała, zahamowawszy w jakimś pustynnym miasteczku żeby odsapnąć, ale w miasteczku okazał się centrum epidemii, która stała przyczyną tego, że wszyscy mieszkańcy znikli, a zombie wyłażą z ziemi!


Rozgrywka Hot Zomb zaczyna rozwijać bez szczególnej prehistorii, od razu okazujecie się na zniszczonych ulicach miasteczka, u was od razu jest broń i czas wstąpić do boju! Personaży chociaż i trzy osoby, ale kierować można tylko po kolei, a ponieważ to gra akcji, a nie strategia krok za krokiem, to kiedy zarządzasz jednym, dwoje innych bohaterów biegną śladem i strzelają do zombie również, które rzeczywiście pojawiają się spod ziemi... Tak że przełączaj się między bohaterami, przystosowuj się do sytuacji, bij się z bossami i pozostawaj przy życiu, w podobnych grach to jest najważniejsze.

Gra jest załatwiona formalnie dosyć przyzwoicie, lecz nic ciekawego nie zobaczysz, są projekty wizualnie przyciągające, ale jednak ten może przyciągać dużo ludzi tym, że gra nie potrzebuje najbardziej popularnego i nowego urządzenia. Oprócz tego, gra jest absolutnie bezpłatna, bez donata, ale jednak z niewielką ilością reklamy.

Wynik: gra Hot Zomb wyszła dosyć jakościową i bardzo nawet ciekawą, ale szczerze mówiąć, mnie denerwują niektóre momenty, na przykład te zombie, które wyłażą przedzierając asfalt... W ogóle i nic nowego w grze nie ma, dlatego — na fanatyków gatunku.


Reklama

Pobierz Hot Zomb 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2015-04-10 09:11
rozmiar 35.96 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-14 21:42:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.31★ 86.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/12 07:09
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |