Dadi vs Monsters
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gra o walce z potworami na Androida istnieją masy, ale nie przeszkadza to twórcom wymyślać i tworzyć nowe gry. Tel i wyszło z grą Dadi vs Monsters od twórców Tiny Mogul Games, którzy postanowiły kontynuować tradycję i dać starą kobietę do wypowiadania się w tej strasznej walce!

Jak to nie dziwno, lecz w grze istnieje bardzo prosta fabuła, która trochę opowiada o przyczynach tego, co odbywa się. Jedna bojowa babcia powędrowała ze swoimi wnukami do lasu, posiedzieć koło ogniska i dobrze spędzić czas, po starym dobrym obyczaju takie spędzanie czasu często kończy się strasznymi historiami. Tak i wyszło teraz. Tylko zamiast zwykłych baśni o czarownikach i innej hołocie, staruszka postanowiła trochę zdziwić wnuków i opowiedziała im baśń jak ona biła się z monstrami, które wzięły do niewoli jakichś innych wnuków. Właściwie tak gra i zaczyna się.

Można powiedzieć, że to zwykły defender, gdzie za ogrodzeniem z pudełek i innego klekotu chowacie się z bronią w rękach (to w dolnej części ekranu), a z góry na was będą iść monstery, których należy zabijać, i to jest prosto. Jeszcze jeden moment, komuś może spodoba się, komuś nie — monstery mają bardzo miły wygląd, oni są nie straszne i dlatego żadnego lęku nie wywołują, zresztą, to że historia dla dzieci.

Lecz projektanci rozstrzygnęli dodać trochę humoru i zabezpieczyli nam pocieszną bronią:

samodzielne pistolety

patelnia

protezy

baterie

wybuchowe elementy

Tak czy owak, nie patrząc na bardzo prosty gameplay, realizację, której jest już za dużo tego rodzaju, gra wyszła jaskrawą i pozytywną, są tu i zdobycze i sekrety, tak że jeśli lubisz obronne gry podobnego gatunku — nie utrać możliwość sprawdzić jeszcze jedną.

Wynik: gra Dadi vs Monsters najprawdopodobniej jest przewidziana na dzieci, większość dorosłych najprawdopodobniej nie upodoba urodziwym monstrum i emerytki w głównej roli, a dzieci, na pewno, znajdą coś dobrego i w tym, tylko jeśli zainstalujesz tę grę swojemu dziecku — musisz wiedzieć, że tu jest donat.


Reklama

Pobierz Dadi vs Monsters 1.21 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
* Upgrades can now be purchased to beat those tough stages
* Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.21 (8)
Data umieszczenia 2015-05-19 03:13
rozmiar 21.54 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-19 06:15:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/15 08:12
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |